W sobotę, 5 grudnia 2015 w restauracjach w całej Polsce miała miejsce czternasta już edycja ogólnopolskiej akcji Świąteczny Stół Pajacyka. Zaprzyjaźnione lokale gastronomiczne przekazały tradycyjnie 10% obrotu z tego jednego dnia. Dzięki ich wsparciu zebraliśmy do dziś 94 456 złotych. Dziękujemy!Do Świątecznego Stołu Pajacyka zaprosili swych klientów właściciele restauracji, którzy są z nami od wielu lat. Dzięki pomocy nieocenionych wolontariuszy PAH, roznoszących zaproszenia do udziału w akcji w całej Polsce do akcji dołączyły kolejne restauracje i kawiarnie, które razem stworzyły ogromną sieć dobrych punktów na mapie Polski.
W całym kraju do akcji przyłączyło się 545 lokali gastronomicznych, pośród których były także kawiarnie Wild Bean Cafe na stacjach BP w Polsce. Wszystkie te miejsca ozdobiły plakaty wydrukowane nieodpłatnie przez drukarnię Leyko. Serdecznie dziękujemy!

Z początkiem maja 2016 na koncie PAH jest już 94 456 złotych a większość lokali wywiązała się ze swoich deklaracji. Mamy wielką nadzieję, że w niedługim czasie dotrą do nas wszystkie pozostałe wpłaty.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, właścicielom restauracji, kawiarni i pubów oraz ich klientom, którzy uczestniczyli w Świątecznym Stole Pajacyka 2015. Dzięki ich wielkim sercom zdziałaliśmy jeszcze więcej dobrego, niż w zeszłym roku zbierając środki pozwalające nam dofinansować ponad dwadzieścia trzy i poł tysiąca posiłków!
Dziękujemy!!!

Szczególne podziękowania kierujemy także do partnerów wspierających wydarzenie: Drukarni Leyko, BP, Radia Kraków oraz Tygodnika Powszechnego.