W sobotę, 6-go grudnia 2014 roku już po raz trzynasty spotkaliśmy się przy Świątecznym Stole Pajacyka.Właściciele restauracji, kawiarni i pubów stworzyli ogromną sieć dobrych punktów na mapie Polski. W całym kraju do akcji przyłączyło się 487 lokali gastronomicznych, które zadeklarowały przekazanie 10% obrotu na rzecz programu „Pajacyk”. Bardzo dziękujemy wszystkim restauratorom i klientom za wsparcie!

Na nasze konto spływają już pierwsze wpłaty a do skrzynki wiele ciepłych wiadomości od właścicieli restauracji. To musiała być magiczna sobota. W kilku miejscach akcję ubarwiły specjalnie zorganizowane na tą okazję wydarzenia. Na przykład w Caffe Anioł w Gdyni odbył się kiermasz ręcznie wykonanych pamiątek, ozdób i biżuterii oraz koncert. Pracownicy Hanza Café  z Torunia postanowili poza 10% utargu przekazać również swoje napiwki. Kilka zdjęć z lokali znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

O środkach zebranych w ramach Świątecznego Stołu Pajacyka 2014 poinformujemy Was najszybciej jak to będzie możliwe w oficjalnym podsumowaniu akcji.


Szczególne podziękowania kierujemy także do partnerów wspierających w tym roku Świąteczny Stół Pajacyka:

Drukarni Leyko, sieci kawiarni Wild Bean Cafe przy stacja BP, Green Caffe Nero i Starbucks, Gastro Magic, Newsgastro, Polskiego Radia PiK, Expressu Bydgoskiego, Dziennika Toruńskiego Nowości, Radia Kraków, Radia Bajka, RMF Classic, oraz wszystkich, którzy pomogli nam w promocji wydarzenia.