pl
AAA
pl
AAA

POMAGAMY.PLpowrót

PORADNIK FUNDRAISERA:

1. PO PROSTU ZACZNIJ
To naprawdę proste! Wypełnij krótki formularz, wybierz cel, na który chcesz zbierać pieniądze i rozpocznij swoją zbiórkę. Wymyśl swój własny tytuł i opis wydarzenia i…. gotowe! Możesz zacząć zachęcać znajomych do wspierania Twojej inicjatywy 🙂

2. DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Pokaż swoją twarz! Dodanie zdjęcia profilowego sprawi, że Twoja zbiórka będzie bardziej spersonalizowana, a osoby, które Cię znają chętniej włączą się w akcję widząc Twoją uśmiechniętą twarz!

3. OPOWIEDZ SWOJĄ HISTORIĘ
Twoja historia ma znaczenie! Opowiedz znajomym dlaczego zdecydowałeś/aś się na zorganizowanie zbiórki! Co Cię motywuje, dlaczego właśnie ten cel jest dla Ciebie ważny. W ten sposób również Twoi znajomi chętniej zaangażują się w realizację Twojego celu.

4. DAJ PRZYKŁAD – WPŁAĆ PIERWSZY
Ludzie dużo chętniej wpłacają pieniądze na zbiórkę, która ma już jakąś kwotę. Twoja wpłata również jest dodatkową motywacją: Ja wpłaciłem/am, to Ty też możesz! 😉

5. NIE BÓJ SIĘ WYZWAŃ
Ustal sobie wyzwanie, które zrealizujesz po uzbieraniu wybranej kwoty. To może być cokolwiek: zgolenie brody, rzucenie palenia albo przebiegnięcie maratonu. A może zdecydujesz się przyjść do pracy w śmiesznym ubraniu albo przez cały dzień nie będziesz się do nikogo odzywał? Możliwości jest nieskończenie wiele. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia!

6. WYŚLIJ MAILA DO ZNAJOMYCH
Nie krępuj się aktywnie zachęcać innych do wpłat. Wysłanie maila jest jedną z najbardziej skutecznych metod na zbieranie wpłat. Wyślij swoim kontaktom maila z informacją co robisz i jak mogą Ci pomóc. Jeśli wpłacą, pamiętaj, żeby im osobiście podziękować! Link do zbiórki możesz też ustawić w swojej stopce.

7. DZIAŁAJ NA FACEBOOKU
Twoje profile społecznościowe są świetnym miejscem, żeby wypromować Twoją akcję! Napisz posta, korzystaj z hasztagów. Udostępniaj często link do swojej zbiórki. Możesz też założyć wydarzenie promujące Twoją zbiórkę i zaprosić do niego znajomych! A jeśli Facebook Ci nie wystarcza, możesz skorzystać z Twittera czy LinkedIn – na zbiórce znajdziesz bezpośrednie przyciski do udostępnienia swojej akcji.

8. DUŻO DZIĘKUJ
Podziękowań nigdy za wiele. Kiedy już Twoi znajomi zaangażują się we wspieranie Twojej akcji, nie zapomnij im wszystkim podziękować osobiście za wsparcie. To mega przyjemne uczucie!

9. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CELU, NA KTÓRY ZBIERASZ
Wejdź na naszą stronę i poczytaj więcej o celu, na który zbierasz, szukaj informacji w sieci. Warto opowiadać swoim znajomym o tym, jakie są potrzeby osób, którym pomagamy oraz jak mogą być one rozwiązane. Jeśli Twoi znajomi nie znają Polskiej Akcji Humanitarnej, to opowiedz im, że od 25 lat pomogliśmy już w ponad 40 krajach na całym świecie. Nie zrobilibyśmy tego tak skutecznie bez zaangażowania osób takich, jak Wy!

10. ZRÓB Z TEGO DOBRĄ ZABAWĘ
Nigdy nie zapominaj, że to wszystko powinno być dla Ciebie dobrą zabawą. Im więcej radości czerpiesz ze swojej akcji, tym bardziej zarazisz nią swoich znajomych. Szczere zaangażowanie przyciąga ludzi!

WWW.POMAGAMY.PL

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.