Przekazując 1% podatku PAH, sam decydujesz o tym, co stanie się z częścią Twojego podatku. Za naszym pośrednictwem pomagasz ludziom na całym świecie, poszkodowanym w wyniku kryzysów humanitarnych, odzyskać poczucie bezpieczeństwa i godności.

Polska Akcja Humanitarna codziennie niesie pomoc w miejscach konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych. Dzięki waszemu wsparciu w 2016 roku PAH prowadziła projekty wodno-sanitarne (budowa i naprawa ujęć wodnych, sieci wodno-sanitarnych, toalet), żywnościowe (dystrybucja paczek z żywnością, wspieranie lokalnych piekarni, prowadzenie stołówek), zapewniała produkty pierwszej potrzeby (naczynia, koce, materace, środki higieniczne), pomoc medyczną.

Polecamy Wam skorzystanie z bezpłatnego programu do rozliczeń wykonanego przez firmę e-file, która od lat przygotowuje dla PAH dedykowaną wersję programu do rozliczeń. Program e-pity gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Dane te są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze, nie przechowujemy ich na naszych serwerach ani na serwerach firm zewnętrznych.
Wpisz w deklarację podatkową KRS 0000136833.
Jeśli chcesz aby Twój 1% wsparł program dożywiania dzieci Pajacyk to w celu szczegółowym wpisz: "Pajacyk - program dożywiania dzieci". Więcej znajdziesz tutaj.

WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ ONLINE
POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAMIndywidualny link do wersji na Mac OS : http://download.e-pity.pl/down2016/e-pity-opp-0000136833.dmg

Indywidualny link do wersji dla systemu Linux :  http://download.e-pity.pl/down2016/e-pityLinux-opp-0000136833.air


Emerycie, rencisto! Wypełnij oświadczenie PIT-OP i prześlij do swojego Urzędu Skarbowego - w ten sposób Twój 1 % trafi do Polskiej Akcji Humanitarnej!
Kliknij poniżej i wypełnij oświadczenie online, możesz je również wydrukować i przesłać pocztą. Dziękujemy!

PIT-OP darmowy program
 

1% - PYTANIA I ODPOWIEDZI