Tę formę współpracy przygotowaliśmy z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Do Klubu PAH SOS Biznes należy obecnie ponad 50 małych, często jednoosobowych, i średnich firm, a jego grono stale się powiększa.

Dzięki rocznej składce mają Państwo szansę pomagać ludziom na całym świecie przetrwać katastrofy naturalne i konflikty zbrojne. Środki przekazywane przez firmy należące do Klubu PAH SOS Biznes pozwalają nam nieść natychmiastową pomoc wszędzie tam, gdzie okaże się ona konieczna. Regularne wsparcie Klubowiczów pozwala nam na natychmiastowe przeprowadzenie pierwszego etapu pomocy humanitarnej w miejscach dotkniętych kataklizmem lub konfliktem oraz zaplanowanie dłuższych, bardziej kompleksowych działań pomocowych.
Dotychczas fundusze Klubu PAH SOS Biznes pozwoliły nam na szybkie podjęcie działań w Libanie, Syrii, Sudanie Południowym, na Filipinach i w Nepalu.


Sugerowana wysokość rocznej składki dla małych i średnich przedsiębiorstw wynosi 5 000 zł, jednak nie mniej niż 1 200 zł. Składkę można opłacać każdego miesiąca lub dokonać płatności z góry za cały rok.Co oferujemy Państwu w ramach członkostwa w Klubie

•    Przesyłamy Państwu dyplom członkowski.
•    Przesyłamy Państwu regularnie biuletyny elektroniczne, informujące m.in. o naszych działaniach pomocowych finansowanych przez Klub PAH SOS Biznes, do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Państwa firmy.
•    Oryginalne materiały promocyjne PAH.
•    Możliwość udziału w konkursach z nagrodami.
•    Poczucie, że każdego dnia pomagają Państwo nieść pomoc potrzebującym ludziom na całym świecie.

Jak dołączyć do Klubu PAH SOS Biznes:
•    Wypełnij krótki formularz.
•    Określ w nim kwotę miesięcznego wsparcia.
•    Dokonaj płatności.

Metody płatności
Jako członek/członkini Klubu PAH SOS Biznes możesz wpłacać swoje składki poprzez:
1. wpłaty on-line na naszej stronie za pomocą systemu e-card lub e-przelew ze swojego konta
2. zwykły przelew na numer konta Klubu PAH SOS: BPH 68 1060 0076 0000 3310 0018 6899 z informacją, za jaki okres jest to składka (miesiąc czy cały rok). Dane do przelewu:
Polska Akcja Humanitarna
ul. Szpitalna 5 lok. 3
00-031 Warszawa
3. polecenie zapłaty albo stałe zlecenie, które można automatycznie ustawić w swoim banku.

Osoba kontaktowa: Anna Kucińska (anna.kucinska@pah.org.pl)
Specjalistka ds. Współpracy z Biznesem