Chcesz z nami działać? Zorganizuj swoją akcję w ramach Kampanii PAH związanych z wodą żywnością, pomocą humanitarną lub na rzecz uchodźców. W tej zakładce znajdziesz inspiracje, wskazówki i gotowe scenariusze pomagające w organizacji wydarzenia tematycznego niezależnie od tego gdzie mieszkasz.


Źródło: www.flickr.com

22 marca – Obchody Światowego Dnia Wody są dla nas świetną okazją by pokazać Polakom z jak wielkim problemem zmagamy się pracując na rzecz dostępu do czystej wody pitnej i jak razem możemy go rozwiązywać. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć w jaki sposób zorganizować akcję z okazji Światowego Dnia Wody. 

20 czerwca – Dzień Uchodźcy jest szczególnie dobrym czasem by mówić o nich i wyrażać naszą solidarność. Bądź z nami w tym dniu i pomóż nam uczynić świat lepszym – dla uchodźców. Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć jaką akcję możesz zorganizować z okazji Dnia Uchodźcy.

19 sierpnia – Dzień Pomocy Humanitarnej to szczególna okazja do podjęcia akcji solidarności z tymi, których życie legło w gruzach z powodu katastrofy naturalnej lub konfliktu zbrojnego. Kliknij TUTAJ i zobacz jak możesz zorganizować festyn humanitarny.

• 16 października – Dzień Żywności to czas kiedy mówimy o problemie głodu i niedożywienia w różnych kontekstach – lokalnym i globalnym. Zachęcamy byś razem z nami przekonywał innych, że poprzez proste działania w naszych sklepach i kuchniach możemy robić coś w kierunku rozwiązania tego problemu. Dołącz do nas i kliknij TUTAJ żeby zorganizować z nami swoją akcję.