pl
AAA
pl
AAA

Akcja (Krytyczna) EdukacjaMATERIAŁY

DOŁĄCZ DO AKCJI

AKCJA (KRYTYCZNA) EDUKACJA włącza krytyczne myślenie, otwiera uczniów, uczennice i szkołę na wielokulturowy świat. Pomaga zrozumieć działanie stereotypów, zmienia perspektywę, wprowadza do świata bez uprzedzeń.

WYBIERZ CO CHCESZ I DZIAŁAJ

  • Edukuj. Poprowadź zajęcia oparte o nasze nowe materiały edukacyjne.
  • Zagraj. Wykorzystaj interaktywny Quiz Zmień Perspektywę Kahoot na smartfony! To świetna okazja do poznania siebie, grywalizacji, zdobycia wiedzy i zmiany perspektywy. Zdjęcia, ciekawostki, filmy i masa pytań! Zagrać może cała szkoła! Znajdź Quiz w materiałach!
  • Zadziałaj. Zorganizuj rozgrywkę gry edukacyjnej! Instrukcję i materiały dostaniesz od nas! Wciągnij młodzież do aktywnej nauki!

Do akcji zapraszamy szkoły wszystkich typów, organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury, młodzieżowe rady oraz grupy nieformalne.

DLACZEGO WARTO?

Działając z PAH otrzymasz:  

  • scenariusze zajęć – nowe obszary i zagadnienia!
  • manual i dostęp do Quizu Zmień Perspektywę
  • poradnik jak zorganizować Word Cafe
  • scenariusz nowej gry edukacyjnej
  • animację edukacyjną i kartę dyskusji

PRZEPROWADŹ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY – DANE DO PRZELEWU

Zebrane pieniądze przelej na konto PAH – 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772.Wpisz w tytule przelewu „Akcja (Krytyczna) Edukacja” i nazwę szkoły, placówki.

ZAMÓW GADŻETY SZKOLNE PAH

Sylikonowe opaski i elastyczne ołówki będą świetnie promować Twoje działania w szkole! Gadżety są w cenie 5 zł za sztukę. Pieniądze ze sprzedaży gadżetów są przeznaczane na działania pomocowe PAH.

Złóż zamówienie do Sklepu Przyjaciół PAH!

Skontaktuj się: sppah@sppah.org.pl, 574 568 557

ZAPISZ SIĘ DO AKCJI

Kliknij niżej – REJESTRACJA. Szczegółowe zasady uczestnictwa znajdziesz w regulaminie.

Masz pytania? Pisz do nas: edukacja@pah.org.pl lub dzwoń: 512305886

Do usłyszenia!

KAMPANIA NIOSĘ POMOC

ZAMÓW OŁÓWKI I OPASKI NA SZKOLNĄ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY!

Sylikonowe opaski i elastyczne ołówki będą świetnie promować Twoje działania w szkole! Gadżety są w cenie 5 zł za sztukę. Pieniądze ze sprzedaży gadżetów są przeznaczane na działania pomocowe PAH. 

Złóż zamówienie do Sklepu Przyjaciół PAH! Skontaktuj się: sppah@sppah.org.pl, zadzwoń: 574 568 557 Zamów gadżety:http://bit.ly/zamow_gadzety
Zamiast Kwiatka – Niosę Pomoc

Pamiętaj o wypełnieniu krótkiego raportu po zakończeniu działań w swojej szkole. Dzięki niemu będziemy mogli przygotować podziękowania dla Ciebie i Twojej szkoły oraz przyznać odznaki niezbędne do zdobycia tytułu „Szkoły, która Niesie Pomoc”.

Relacje z wydarzeń w szkołach to dla nas również niesamowity zastrzyk motywacji do dalszej pracy i źródło cennych informacji, które pozwalają nam na bieżąco dostosowywać nasze propozycje do wymagań szkolnej rzeczywistości i Twoich potrzeb. Formularz raportu znajdziesz tutaj. Zachęcamy Cię również do wysłania nam zdjęć i filmów z realizowanych inicjatyw na adres kampanie@pah.org.pl. Najciekawsze relacje opublikujemy na profilu Szkoła Humanitarna.
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.