pl
AAA
pl
AAA

#BiegamDobrze z PAHpowrót

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi! Biegaj w maratonach i zbieraj pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Razem możemy więcej!

W tym roku dołączyliśmy do listy organizacji, które możesz wspierać biorąc udział w 13. Półmaratonie Warszawskim. Ty też możesz założyć własną zbiórkę i zachęcić znajomych do wspólnego zbierania na wybrany przez ciebie cel. Bieg już 25 marca!

TU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ!

Biegnąc w Półmaratonie otrzymujesz:

  • pakiet startowy
  • koszulkę techniczną
  • gadżety i prezenty od wspieranej organizacji
  • pomarańczowy numer z logo wspieranej organizacji

Specjalnie dla biegaczy charytatywnych organizatorzy:

  • wyznaczają dedykowane stoisko w Biurze Zawodów do odbioru pakietów
  • organizują specjalną strefę masaży po biegu

A my organizujemy dla Ciebie i innych biegaczy PAH punkt kibicowania, ponieważ chcemy być z Wami podczas tego biegu!

 

W dotychczasowych biegach zebraliśmy już 76 505,76 zł! To nasz wspólny sukces!

 Chcę pobiec – jak to zrobić?

KROK 1: ZAREJESTRUJ SIĘ! > Zarejestruj się do udziału w półmaratonie wybierając ścieżkę charytatywną i wybierz Polską Akcję Humanitarną. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie.

KROK 2: Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3: Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 350 zł  fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w maratonie masz czas do 28 lutego, jednak swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej – aż do 4 kwietnia. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy 13. Półmaratonu Warszawskiego z unikalnym numerem startowym i koszulką techniczną adidas, a Twoja organizacja dołoży starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

 

Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

ZEBRANE PRZEZ CIEBIE PIENIĄDZE WESPRĄ DZIAŁANIA POMOCOWE PAH Z ZAKRESU DOSTĘPU DO BEZPIECZNEJ WODY I SANITARIATÓW!

Zobacz jak możesz rozkręcić swoją zbiórkę:

 BIEGANIE TEŻ NIESIE POMOC!

Zobacz jak jakim sukcesem cieszyła się akcja #BiegamDobrze dla Aleppo.

Zobacz jak na mecie cieszyli się biegacze PAH podczas 39.PZU Maratonu Warszawskiego.