pl
AAA
pl
AAA

#BiegamDobrze z PAHpowrót

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi! Biegaj w maratonach i zbieraj pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Razem możemy więcej!

W tym roku dołączyliśmy do listy organizacji, które możesz wspierać biorąc udział w PZU Maratonie Warszawskim. Ty też możesz założyć własną zbiórkę i zachęcić znajomych do wspólnego zbierania na wybrany przez ciebie cel. Bieg już 24 września!

Nie dasz rady przebiec całego maratonu? Możesz podjąć inne wyzwania:

  • Sztafeta Maratońska – to propozycja dla trzyosobowych drużyn. Dystanse do przebiegnięcia to ok. 11 km + 21 km + 10 km
  • Bieg na piątkę – Dystans 5 kilometrów jest w zasięgu każdego, a kiedy wiesz, że Twój udział w biegu pomaga innym nie odpuścisz żadnego treningu!

Chcę pobiec – jak to zrobić?

Krok 1: Zarejestruj się do udziału w maratonie wybierając ścieżkę charytatywną i wybierz jedną z 9 partnerskich organizacji dobroczynnych, której chcesz pomóc. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za pośrednictwem którego Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w maratonie.

Krok 2: Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą WYZWANIE, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

Krok 3: Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy 300 zł fundusze zasilą konto wybranej organizacji, a Ty otrzymasz od niej numer startowy. Na zebranie środków i zagwarantowanie sobie startu w maratonie masz czas do 31 sierpnia, jednak swoją zbiórkę możesz prowadzić dalej – aż do 2 października. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy 39. PZU Maratonu Warszawskiego z unikalnym numerem startowym i koszulką techniczną adidas, a Twoja organizacja dołoży starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach.

Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

ZEBRANE PRZEZ CIEBIE PIENIĄDZE WESPRĄ DZIAŁANIA POMOCOWE PAH Z ZAKRESU DOSTĘPU DO BEZPIECZNEJ WODY I SANITARIATÓW!

Zobacz jak możesz rozkręcić swoją zbiórkę:

 BIEGANIE TEŻ NIESIE POMOC!

Zobacz jak jakim sukcesem cieszyła się akcja #BiegamDobrze dla Aleppo. Wspólnie zebraliśmy wtedy aż 59 796,16 zł! To nasz wspólny sukces!