AAA
AAA

BIEGAJ CHARYTATYWNIEpowrót

Celem Twojego biegu nie musi być tylko meta! Jeśli bieganie daje Ci siłę, to podziel się nią z innymi!

Biorąc udział w zawodach biegowych możesz zbierać pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Zarejestruj zbiórkę online i poproś znajomych o dodatkową motywację do treningów lub zrób coś jeszcze bardziej szalonego.

Sposobów na motywowanie znajomych do wpłat jest nieskończenie wiele! Możesz zaproponować im, że po przekroczeniu wybranej kwoty przebiegniesz maraton w śmiesznym przebraniu. A może jeszcze nigdy nie biegłeś/aś w maratonie i potrzebujesz, żeby znajomi okazali swoje wsparcie i wiarę w Twoje możliwości wpłacając pieniądze na zbiórkę?

Półmaratony, maratony, biegi przełajowe, marsze i inne sportowe imprezy to doskonałe miejsce, gdzie w atmosferze przyjacielskiej rywalizacji sportowej można wesprzeć sprawę, w którą się wierzy. Co więcej, można zainspirować innych ludzi biorących udział w wydarzeniu.

 

#BIEGAMDOBRZE: W tym roku dołączyliśmy do listy organizacji, które możesz wspierać biorąc udział w PZU Maratonie Warszawskim. Ty też możesz założyć własną zbiórkę i zachęcić znajomych do wspólnego zbierania na wybrany przez ciebie cel. Bieg już 24 września!
Nie dasz rady przebiec całego maratonu? Możesz przebiec Sztafetę Maratońską lub Bieg na piątkę. Czytaj więcej o #BiegamDobrze z PAH.

 

potrzebujesz inspiracji?

  • Zobacz jak jakim sukcesem cieszyła się akcja #BiegamDobrze dla Aleppo. Wspólnie zebraliśmy wtedy aż 59 796,16 zł! To nasz wspólny sukces!
  • Posłuchaj Natalii Salamon, która w 2015 roku przebiegła Maraton Piasków, żeby zebrać pieniądze na budowę studni.
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.