AAA
AAA

#BiegamDobrze z PAHpowrót

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi!

BIEGAJ W MARATONACH I ZBIERAJ PIENIĄDZE NA POLSKĄ AKCJĘ HUMANITARNĄ. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 

W ramach akcji #BiegamDobrze możesz wybrać ścieżkę charytatywną podczas zapisu na bieg i wybrać jedną z 8 organizacji, której cele i wartości są Ci bliskie. Poprzez swoją indywidualną zbiórkę i zachęcanie rodziny i znajomych do wpłat, zbierz kwotę minimalną, która pozwoli Ci wziąć udział w biegu. Dzięki temu Twój start w maratonach będzie czymś więcej niż tylko kolejnym dystansem do pokonania! 

Wybierając Polskę Akcję Humanitarną zbierasz środki na nasze działania wodno-sanitarne. Co to znaczy? Dzięki zebranym przez Ciebie i całą drużynę środkom możemy dbać o dostęp do czystej i bezpiecznej wody poprzez budowę studni i specjalnych zbiorników na wodę, dostarczanie wody pitnej, stawianie latryn, dbanie o bezpieczeństwo higieniczne w obozach dla osób wewnętrznie przemieszczonych, a także dystrybucję specjalnych pakietów higienicznych i menstruacyjnych dla kobiet. Tego typu działania prowadzimy m.in. w Somalii, Sudanie Południowym, Kenii, Ukrainie i Madagaskarze.

Woda jest niezbędna w każdym aspekcie życia człowieka. Pomóż nam zadbać o dostęp do niej w różnych częściach świata!

Podczas ostatniego 17. Półmaratonu Warszawskiego zebraliśmy 34 730,76 zł !

Zobacz, jak wygląda bieganie z Polską Akcją Humanitarną!

Fot. PAH

Zdjęcie 10 z 10

Chcę pobiec! Jak to zrobić?

KROK 1: ZAREJESTRUJ SIĘ! > wybierz ścieżkę charytatywną i Polską Akcję Humanitarną. Podczas rejestracji założysz profil swojej zbiórki, za którego pośrednictwem Twoi znajomi, rodzina, sąsiedzi czy inni biegacze będą mogli wpłacać środki i wspierać Twój udział w półmaratonie.

KROK 2: Powiedz wszystkim, że bierzesz udział w akcji #BiegamDobrze. Porozmawiaj, wyślij e-mail, wrzuć post na FB i zachęć do wpłaty pieniędzy na Twój cel. Możesz też postawić przed sobą wyzwanie, które podejmiesz, jeżeli licznik Twojej zbiórki przekroczy określoną przez Ciebie kwotę. Wprowadź do swojej akcji element zabawy i wciągnij w nią znajomych.

KROK 3: Kiedy licznik na Twojej stronie przekroczy kwotę minimalną, środki zasilą konto Polskiej Akcji Humanitarnej, a Ty otrzymasz od nas numer startowy. Jeśli zbierzesz kwotę minimalną, zbiórkę możesz prowadzić jeszcze przez dłuższy czas, a my dołożymy starań, abyś od startu do mety czuł, że Twój bieg to znacznie więcej niż tylko udział w zawodach!

Jeśli do wyznaczonego terminu nie uzbierasz minimalnej kwoty, niczego nie tracisz – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej, a Ty będziesz miał jeszcze czas na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w zawodach.

Biegnąc z nami w Maratonie Warszawskim otrzymujesz:

  • pakiet startowy biegu,
  • specjalny pakiet biegacza PAH, który pozwoli Ci wyróżnić się spośród biegaczy,
  • wyjątkowy numer startowy akcji #BiegamDobrze z logo PAH.

Sprawdź, jak możesz rozkręcić swoją zbiórkę:

Jako zespół PAH będziemy Ci kibicować na każdym kroku! Oznaczaj nas na swoich kanałach społecznościowych, abyśmy również mogli się pochwalić Twoimi osiągnięciami! Dodatkowo każda osoba, która zbierze 1000 zł zostanie wyróżniona na naszej stronie – udostępnimy tu opis Twojej zbiórki oraz link do niej! W dniu biegu będziemy z Tobą – zobaczysz nas w naszym punkcie kibicowania, a na Mecie będziemy czekali na Ciebie ze specjalną nagrodą!

Dołącz również do grupy biegaczy charytatywnych PAH na Facebooku! Tutaj dzielimy się zdjęciami, swoimi wyzwaniami oraz sposobami na utrzymanie formy. 

Już dziś zarejestruj swój udział w 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim we wrześniu! Zapisy ruszyły → https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Nie wiesz czy dasz radę przebiec dystans Maratonu? Nic straconego! Mamy dla Ciebie alternatywę – weź udział w biegu towarzyszącym Warszawska Dycha lub w Sztafecie Maratońskiej!

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.