pl
AAA
pl
AAA

DAJ ZNAK WODNY!powrót

Daj znak wodny, przyłącz się do akcji, wspieraj działania wodno-sanitarne Polskiej Akcji Humanitarnej. 22 marca to Światowy Dzień Wody, w tym dniu corocznie mówimy Wam o tym, jak ważna jest woda. W tym roku zapraszamy Cię do akcji!

Kryzysy humanitarne, zarówno te spowodowane klęskami żywiołowymi, jak i działalnością człowieka, pozbawiają ludzi dostępu do wody i odpowiednich warunków sanitarnych. Dostęp do wody to nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo, zdrowie, a w niektórych przypadkach nawet życie. Polska Akcja Humanitarna działa m.in. w Sudanie Południowym i Somalii, buduje studnie, ujęcia wodne, toalety. Szkolimy promotorów higieny i mechaników pomp. Pracujemy ramię w ramię z lokalną społecznością. Dzięki Waszemu wsparciu działamy jeszcze skuteczniej i pomagamy tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Weź udział i #dajznakwodny. Mechanizm akcji jest bardzo prosty.

  • DAJ ZNAK WODNY: Dzięki Facebookowej aplikacji nałóż na swoje zdjęcie profilowe „znak wodny”, będący jednocześnie logotypem akcji. W ten sposób, w tym wyjątkowym dniu, okaż swoją solidarność z mieszkańcami krajów dotkniętych kryzysami humanitarnymi.
  • WPŁAĆ: Prosimy o Twoją darowiznę – przekaż dowolną kwotę na działania wodno-sanitarne Polskiej Akcji Humanitarnej. Daj swój znak wodny! Kropla czyni morze! Ile uda się nam uzbierać w tym dniu? To zależy od Nas wszystkich.
  • ZRÓB SZUM: Pomóż nam nagłośnić akcje! Zmieniając swoją profilówkę, nie zapomnij odesłać do strony www.pah.org.pl/dajznakwodny, zostaw hashtag #dajznakwodny. Dziękujemy, jesteście niezastąpieni!

Do akcji #dajznakwodny zostali zaproszeni celebryci, blogerzy oraz szeroko rozumiani influencerzy, którzy, zmieniając swoje zdjęcia profilowe, będą zachęcać do tego samego swoich fanów. W akcję angażuje się także znany bank zdjęć, dla którego standardowo znak wodny kojarzy się z narzędziem pracy.
Nasz znak wodny pojawi się również na ekranach telewizorów i komputerów w salonach czołowych firm.

Jak można wesprzeć Polską Akcję Humanitarną?

•    Wejdź na nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/PolskaAkcjaHumanitarna/posts i nałóż znak wodny na swoje zdjęcie profilowe
•    Wpłać darowiznę online na stronie www.pah.org.pl/wspieraj – jako cel darowizny wybierz „DAJ ZNAK WODNY”
•    Wpłać dowolną kwotę na konto – Alior Bank S.A. 91 1060 0076 0000 3310 0015 4960 z dopiskiem „DAJ ZNAK WODNY”