AAA
AAA

KOORDYNATOR/KA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCHback

Zapraszamy do zespołu edukacji PAH

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR/KA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

  • Miejsce pracy: TORUŃ
  • Wymiar: 1 etat
  • Planowane rozpoczęcie pracy: od zaraz
  • Opis stanowiska:
    Szukamy osoby umiejącej sprawnie i profesjonalnie komunikować się z innymi, zainteresowanej edukacją globalną i posiadającej umiejętności koordynacyjne. To dzięki niej będziemy w stanie zachować jakość komunikowania się i współpracy z nauczycielami/kami oraz innymi osobami zainteresowanymi naszymi działaniami edukacyjnymi (mailowo, telefonicznie, poprzez regularne newslettery oraz social media).

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ:

– koordynacja zdalnych programów edukacyjnych PAH: Godziny Wychowawcze ze Światem, Wiem i działam, Globalnie w Bibliotekach,

– koordynacja edukacyjnych akcji: Światowy Dzień Wody z PAH i Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc,

– regularne komunikowanie się z przedstawicielami/kami szkół i bibliotek współpracujących z PAH: wspieranie ich w realizacji programu oraz udzielanie informacji zwrotnych do zrealizowanych działań,

– regularne tworzenie oraz wysyłanie newsletterów edukacyjnych PAH oraz prowadzenie komunikacji w kanałach komunikacyjnych edukacji PAH na Facebooku (grupy i strona Szkoła Humanitarna),

– monitorowanie i raportowanie zakresu współpracy ze szkołami i bibliotekami.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • masz doświadczenie w realizacji minimum 1 projektu w pełnym cyklu jako koordynator/ka, umiesz zorganizować sobie czas pracy i realizować działania zgodnie z harmonogramem,
  • interesujesz się zagadnieniami edukacji globalnej,
  • masz doświadczenie w tworzeniu informacji do szerokiego grona – np. teksty na stronę internetową, newslettery, komunikaty w social media,
  • jesteś osobą kreatywną, która samodzielnie poszukuje rozwiązań i proponuje usprawnienia,
  • masz bardzo dobry kontakt z ludźmi, jesteś osobą otwartą, która pociąga za sobą innych,
  • umiesz prowadzić prezentacje i/lub warsztaty,
  • masz wysoką kompetencję międzykulturową.

Mile widziane doświadczenie doświadczanie w pracy ze środowiskiem szkolnym, posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2, prawo jazdy, umiejętności obsługi CRM lub programów do wysyłki newsletterów.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w małym, dynamicznym, kreatywnym i pełnym pasji zespole, w którym każdy ma możliwość wpływu na kierunki rozwoju naszych działań.
  • Duże możliwości samorozwoju (m.in. przemieszczanie się w strukturach organizacji).
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Zniżkę na studia z pomocy humanitarnej,
  • Zniżkę na kartę Multisport.

CZYM ZAJMUJE SIĘ ZESPÓŁ EDUKACJI PAH?

Co roku, blisko 1500 nauczycieli/ek i edukatorów/ek w Polsce angażuje się z nami w kształtowanie postaw otwartości, solidarności i szacunku, umiejętności krytycznego myślenia oraz popularyzację tematów edukacji globalnej (Szczegóły na www.pah.org.pl/edukuj). Wspieramy ich w tym procesie, tworząc kreatywne, sprawdzone i dostosowane do potrzeb nauczycieli i uczniów materiały edukacyjne (takie jak gry miejskie, scenariusze zajęć lub akcji) lub programy (takie jak Godziny Wychowawcze ze Światem).

Z wybranymi szkołami w całej Polsce działamy w pogłębiony sposób, tworząc oryginalne programy edukacyjne (m.in. Szkoła Humanitarna) lub wydarzenia (Summer PAH Academy, Festiwal Gier Edukacji Globalnej). Podczas szkoleń i warsztatów dla młodzieży i nauczycieli dyskutujemy m.in. o wyzwaniach globalnych we współczesnym świecie, skutkach i przyczynach kryzysów humanitarnych oraz naszej odpowiedzialności za to co dzieje się na świecie. Podkreślamy potrzebę zrozumienia cudzych potrzeb i uwarunkowań kulturowych, a przede wszystkim działania z szacunkiem dla godności drugiego człowieka. Chcemy, aby osoby, z którymi pracujemy, krytycznie i refleksyjnie podchodziły do kwestii globalnych i lepiej je rozumiały.

Jeśli bliskie są Ci nasze działania i wartości, a ponadto posiadasz niezbędne doświadczenie
i kompetencje potrzebne na tym stanowisku oraz jesteś przekonany/a, że edukacja ma siłę zmieniania rzeczywistości, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji online do 17.11.2019.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.