AAA
AAA

KOORDYNATOR/KA AKCJI I PROGRAMÓW SZKOLNYCH PAHpowrót

Zapraszamy do zespołu edukacji w biurze PAH w Toruniu
W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR/KA AKCJI I PROGRAMÓW SZKOLNYCH PAH

Miejsce pracy: TORUŃ

Wymiar: 1 etat

Planowane rozpoczęcie pracy: od zaraz

OPIS STANOWISKA
Szukamy osoby umiejącej sprawnie i profesjonalnie komunikować się z innymi, zainteresowanej tematami edukacji globalnej i posiadającej umiejętności koordynacyjne. To dzięki niej będziemy w stanie zachować jakość komunikowania się i współpracy z nauczycielami/kami oraz innymi osobami zainteresowanymi naszymi działaniami edukacyjnymi (mailowo, telefonicznie, poprzez regularne newslettery oraz media społecznościowe). Uwaga, praca w biurze PAH w Toruniu.

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ:

– koordynacja ogólnopolskich programów szkolnych PAH: Godziny Wychowawcze ze Światem, Wiem i Działam oraz akcji dla szkół: Światowy Dzień Wody z PAH i Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc,

– regularne komunikowanie się z przedstawicielami/kami szkół i bibliotek współpracujących z PAH: wspieranie ich w realizacji programu oraz udzielanie informacji zwrotnych do zrealizowanych działań,

– regularne tworzenie oraz wysyłanie newsletterów edukacyjnych PAH oraz prowadzenie komunikacji na Facebooku (grupy i strona Szkoła Humanitarna),

– monitorowanie i raportowanie zakresu współpracy ze szkołami i bibliotekami.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • masz doświadczenie w koordynacji działań lub projektów,
  • umiesz zorganizować sobie czas pracy i realizować działania zgodnie z harmonogramem,
  • masz doświadczenie w tworzeniu informacji do szerokiego grona – np. teksty na stronę internetową, newslettery, komunikaty w mediach społecznościowych,
  • interesujesz się tematami edukacji globalnej,
  • jesteś osobą kreatywną, która jest samodzielnie poszukuje rozwiązań i proponuje usprawnienia,
  • masz dobry kontakt z ludźmi, jesteś osobą otwartą, która pociąga za sobą innych,
  • masz wysoką kompetencję międzykulturową.

Doświadczanie w pracy ze środowiskiem szkolnym, doświadczenie edukacyjne, posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2, prawo jazdy, umiejętności obsługi CRM lub programów do wysyłki newsletterów bądą dodatkowymi atutami.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym, kreatywnym i pełnym pasji zespole edukacji w Toruniu, w którym każdy ma możliwość wpływu na kierunki rozwoju naszych działań.
  • Duże możliwości samorozwoju (m.in. przemieszczanie się w strukturach organizacji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Zniżkę na kartę Multisport i opiekę medyczną LuxMed.

CZYM ZAJMUJE SIĘ ZESPÓŁ EDUKACJI PAH?

Głównym obszarem działań zespołu edukacji jest edukacja globalna. Obecnie ponad 3200 nauczycieli/ek i edukatorów/ek w Polsce angażuje się z nami w kształtowanie postaw otwartości, solidarności i szacunku, umiejętności krytycznego myślenia oraz popularyzację tematów edukacji globalnej (Szczegóły na www.pah.org.pl/edukuj). Wspieramy ich w tym procesie, tworząc kreatywne, sprawdzone i dostosowane do potrzeb nauczycieli i uczniów materiały edukacyjne (takie jak gry miejskie, scenariusze zajęć lub akcji) lub programy (np. Godziny Wychowawcze ze Światem).

Wspólnie dyskutujemy m.in. o wyzwaniach globalnych we współczesnym świecie, skutkach i przyczynach kryzysów humanitarnych oraz naszej odpowiedzialności za to co dzieje się na świecie. Podkreślamy potrzebę zrozumienia cudzych potrzeb i uwarunkowań kulturowych, a przede wszystkim działania z szacunkiem dla godności drugiego człowieka. Chcemy, aby osoby, z którymi pracujemy, krytycznie i refleksyjnie podchodziły do kwestii globalnych i lepiej je rozumiały.

Jeśli bliskie są Ci nasze działania i wartości, a ponadto posiadasz niezbędne doświadczenie i kompetencje potrzebne na tym stanowisku oraz jesteś przekonany/a, że edukacja ma siłę zmieniania rzeczywistości, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji online do 31.01.2021.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.