AAA
AAA

Koordynator/ka Finansowy/apowrót

Koordynator/ka Finansowy/a

Miejsce pracy: Toruń, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie budżetu projektowego/partycypację w budżetach ogólnych,
  • kontrolowanie realizacji projektów,
  • nadzorowanie poprawności dokumentacji finansowo-księgowej,
  • sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji projektowej,
  • finansowe rozliczanie (raportowanie) projektów,
  • współpracę z koordynatorem merytorycznym projektu oraz donatorem,
  • tworzenie i aktualizację zasad i procedur,
  • współpracę z zewnętrznymi audytorami i instytucjami kontroli.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obszarze finansowo – księgowym (szczególnie w obszarze budżetowania i rozliczania projektów byłoby plusem),
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie,
  • bardzo dobry poziom pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy w ramach ścisłych terminów,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • chęć do pracy w sektorze humanitarnym i środowisku międzynarodowym,
  • gotowość do wyjazdów służbowych poza Polskę.

To oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • benefity tj. możliwość częściowej pracy zdalnej, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne,
  • dostęp do wiedzy i szkoleń z obszaru finansowo – księgowego oraz sektora pomocy humanitarnej,
  • możliwości rozwoju w strukturach Fundacji,
  • dodatkowe dni wolne w roku.

Jeśli bliskie są Ci nasze działania i wartości, a ponadto posiadasz niezbędne doświadczenie i kompetencje potrzebne na tym stanowisku, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji poprzez ten formularz online do 30.06.2021. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

eRecruiter

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.