AAA
AAA

KOORDYNATOR/KA PROJEKTU „WŁĄCZAMY NOWE NARRACJE O ŚWIECIE”powrót

KOORDYNATOR/KA PROJEKTU „WŁĄCZAMY NOWE NARRACJE O ŚWIECIE ”

Miejsce pracy: Toruń, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • koordynacja projektu (realizacja działań projektowych zgodnie z budżetem i harmonogramem),
  • organizacja wydarzeń zaplanowanych w projekcie m.in. webinarów i szkoleń,
  • wspólnie ze specjalistką ds. edukacji oraz zleceniobiorcami, dbanie o wysoką jakość produktów projektu, m.in. podkastów, filmów na YouTube oraz artykułów merytorycznych,
  • koordynacja prac zleceniobiorców/czyń,
  • monitorowanie i raportowanie projektu (m.in. przygotowywanie raportów dla grantodawcy).

Nasze wymagania:

  • posiadasz umiejętności koordynacyjne,
  • interesujesz się tematami edukacji globalnej lub/i zagadnieniami antydyskryminacyjnymi,
  • umiesz zorganizować sobie czas pracy i realizować działania zgodnie z harmonogramem,
  • umiesz sprawnie współpracować w zespole, m.in. ze zleceniobiorcami/czyniami,
  • jesteś osobą, która samodzielnie poszukuje rozwiązań i proponuje usprawnienia,
  • masz wysoką kompetencję międzykulturową,
  • chcesz z nami wspólnie rozwijać działania podnoszące świadomość społeczną w ramach projektu dofinansowanego ze środków Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, który rozpoczął się w styczniu 2021 roku.

Mile widziane:

  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2,
  • doświadczenie w koordynacji projektów finansowanych ze środków zewnętrznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu działań edukacyjnych i świadomościowych,
  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym, kreatywnym i pełnym pasji zespole edukacyjnym,
  • realną możliwość wpływu na kierunki rozwoju naszych działań,
  • duże możliwości samorozwoju (m.in. przemieszczanie się w strukturach organizacji, szkolenia),
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • zniżkę na kartę Multisport i opiekę medyczną LuxMed.

Jeśli bliskie są Ci nasze działania i wartości, a ponadto posiadasz niezbędne doświadczenie i kompetencje potrzebne na tym stanowisku, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji poprzez ten formularz online do 30.06.2021. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

eRecruiter

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.