AAA
AAA

KOORDYNATOR/KA PROJEKTU „WŁĄCZAMY NOWE NARRACJE O ŚWIECIE”powrót

W związku z rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR/KA PROJEKTU „WŁĄCZAMY NOWE NARRACJE O ŚWIECIE”

Miejsce pracy: TORUŃ

Wymiar: 1 etat

Planowane rozpoczęcie pracy: od zaraz

Szukamy osoby posiadającej umiejętności koordynacyjne i doświadczenie w koordynowaniu projektów ze środków zewnętrznych oraz zainteresowanej tematami globalnymi i/lub antydyskryminacyjnymi. Wspólnie będziemy rozwijać działania świadomościowe dla społeczeństwa polskiego w ramach 2-letniego projektu „Włączamy nowe narracje o świecie”. Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy i rozpoczyna się w styczniu 2021 roku.

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ:

 • koordynacja projektu – realizacja działań projektowych zgodnie z budżetem i harmonogramem.
 • organizacja wydarzeń zaplanowanych w projekcie – m.in. webinarów i szkoleń.
 • wspólnie ze specjalistką ds. edukacji oraz zleceniobiorcami, dbanie o wysoką jakość produktów projektu, m.in. badania narracji w Internecie, podkastów, filmów na Youtube oraz artykułów merytorycznych.
 • koordynacja prac zleceniobiorców/czyń.
 • monitorowanie i raportowanie projektu (m.in. przygotowywanie raportów dla grantodawcy).

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

 • masz doświadczenie w realizacji minimum 1 projektu z zewnętrznym finansowaniem w roli koordynatora/ki.
 • umiesz zorganizować sobie czas pracy, współpracować ze zleceniobiorcami/czyniami  i realizować działania zgodnie z harmonogramem.
 • interesujesz się tematami edukacji globalnej lub zagadnieniami antydyskryminacyjnymi.
 • jesteś osobą, która samodzielnie poszukuje rozwiązań i proponuje usprawnienia.
 • masz wysoką kompetencję międzykulturową.

Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2, doświadczenie w koordynacji projektów finansowanych z Funduszy Norweskich i EOG, doświadczenie pracy w organizacji pozarządowej oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

 

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Zapewniamy:

 • Ciekawą pracę w dynamicznym, kreatywnym i pełnym pasji zespole edukacji w Toruniu, w którym każdy ma możliwość wpływu na kierunki rozwoju naszych działań.
 • Duże możliwości samorozwoju (m.in. przemieszczanie się w strukturach organizacji, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).
 • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.
 • Zniżkę na kartę Multisport i opiekę medyczną LuxMed.

CZYM ZAJMUJE SIĘ ZESPÓŁ EDUKACJI PAH?

Głównym obszarem działań zespołu edukacji jest edukacja globalna. Obecnie ponad 3200 nauczycieli/ek i edukatorów/ek w Polsce angażuje się z nami w kształtowanie postaw otwartości, solidarności i szacunku, umiejętności krytycznego myślenia oraz popularyzację tematów edukacji globalnej (Szczegóły na www.pah.org.pl/edukacjaglobalna). Wspieramy ich w tym procesie, tworząc kreatywne, sprawdzone i dostosowane do potrzeb nauczycieli i uczniów materiały edukacyjne (takie jak gry miejskie, scenariusze zajęć lub akcji) lub programy (np. Godziny Wychowawcze ze Światem).

Wspólnie dyskutujemy m.in. o wyzwaniach globalnych we współczesnym świecie, skutkach i przyczynach kryzysów humanitarnych oraz naszej odpowiedzialności za to co dzieje się na świecie. Podkreślamy potrzebę zrozumienia cudzych potrzeb i uwarunkowań kulturowych, a przede wszystkim działania z szacunkiem dla godności drugiego człowieka. Chcemy, aby osoby, z którymi pracujemy, krytycznie i refleksyjnie podchodziły do kwestii globalnych i lepiej je rozumiały.

Projekt „Włączamy nowe narracje o świecie” jest otwarciem na nowe grupy docelowe i próbą wyjścia z tematami globalnymi i antydyskryminacyjnymi do ogółu społeczeństwa.

Jeśli bliskie są Ci nasze działania i wartości, a ponadto posiadasz niezbędne doświadczenie
i kompetencje potrzebne na tym stanowisku oraz jesteś przekonany/a, że edukacja ma siłę zmieniania rzeczywistości, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji online do 17.05.2021 r.

Uwaga, praca w biurze PAH w Toruniu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.