AAA
AAA

SPECJALISTA/KA DS. WSPÓŁPRACY Z DONATORAMI INSTYTUCJONALNYMIpowrót

POLSKA AKCJA HUMANITARNA POSZUKUJE:

SPECJALISTY/KI DS. WSPÓŁPRACY Z DONATORAMI INSTYTUCJONALNYMI

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej aktywnych organizacji pozarządowych sektora humanitarnego w Europie Centralnej – zatrudniamy łącznie ponad 250 pracowników i dotarliśmy już z pomocą do najbardziej potrzebujących osób z aż 44 krajów. W swoich działaniach kierujemy się prawami człowieka dążąc do polepszania sytuacji społeczności cierpiących
w wyniku kryzysów humanitarnych wywołanych głównie przez konflikty lub katastrofy naturalne. Od 25 lat aktywnie działamy w Polsce i poza granicami kraju we współpracy z największymi instytucjami międzynarodowymi z sektora humanitarnego. Obecnie nasze misje zagraniczne dostarczają pomoc w Syrii, Somalii, Sudanie Południowym, Iraku i na Ukrainie. Więcej o PAH na www.pah.org.pl.

SPECYFIKA PRACY I GŁÓWNE ZADANIA:

Większość naszych działań finansowana jest przez donatorów instytucjonalnych. Dzięki partnerstwom, które nawiążesz, nasze misje będą mogły pozyskać pieniądze, aby docierać
z konkretną pomocą humanitarną do osób najbardziej potrzebujących.

Będziesz się zajmować przede wszystkim reprezentowaniem naszej organizacji w kontaktach
z donatorami
i instytucjami w Polsce i na świecie, nawiązywać nowe relacje z potencjalnymi darczyńcami i negocjować warunki kooperacji. Będziesz uczestniczyć w tworzeniu wniosków
o finansowanie projektów
na misjach zagranicznych PAH, a także odpowiadać za koordynację współpracy przedstawicieli naszych misji z podmiotami instytucjonalnymi w celu pozyskania funduszy na realizację tych projektów.

Wskaźnikiem Twojego sukcesu będzie suma zdobytych środków.

Aby z powodzeniem nawiązywać nowe partnerstwa będziesz tworzyć treści merytoryczne na temat działania Fundacji i potrzeb humanitarnych na świecie (prezentacje, raporty, zestawienia). Pomoże Ci w tym regularne śledzenie trendów w sektorze oraz analizowanie celów strategicznych obecnych i potencjalnych donatorów instytucjonalnych. Twoim zadaniem będzie też skuteczne zarządzanie informacją w Organizacji na temat możliwości finansowania projektów, wymogów donatorów oraz kierunków ich działania. Będziesz pracować z Warszawy, ale też regularnie odbywać podróże służbowe za granicę.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • masz przynajmniej rok doświadczenia w pracy w Fundraisingu lub z donatorami instytucjonalnymi,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1/C2 i tworzyłeś/aś już dokumenty
    w tym języku,
  • posiadasz doskonałe umiejętności komunikacji, negocjacji, współpracy oraz prezentacji,
  • posiadasz wysokie umiejętności analityczne i zarządzania informacją,
  • masz wysoką kompetencję międzykulturową,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym oraz w środowisku międzynarodowym.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ:

  • Nasze praca ma na celu pomaganie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, od których możesz czerpać wiedzę z sektora humanitarnego.
  • Wiemy jak ważny jest rozwój indywidualny, dlatego każdy zespół ma do dyspozycji budżet na szkolenia, a także dostęp do biblioteki
  • Pracownicy PAH mogą również skorzystać z 50% zniżki na studia podyplomowe
    z pomocy humanitarnej na UW
  • W Polskiej Akcji Humanitarnej dbamy o naszych pracowników, dlatego wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę i wykonują swoje zadania od poniedziałku do piątku
    z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku.
  • Ważna jest dla nas Twoja efektywność, a nie wygląd, dlatego w naszym biurze nie obowiązuje dress code.
  • Pracujemy w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Placu Bankowego.
  • Mamy dodatkowe dni wolne w roku.
  • Oferujemy zniżki na kartę Multisport.

Jeśli bliska jest Ci nasza misja, masz ogromną determinację do pomagania innym oraz posiadasz doświadczenie i kompetencje do wypełniania zadań w tej roli, daj nam się poznać! Wypełnij formularz online do 13 grudnia 2018 roku.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.