AAA
AAA

SPECJALISTA/TKA DS. WSPÓŁPRACY Z BIZNESEMpowrót

Polska Akcja Humanitarna poszukuje:

SPECJALISTY/TKI DS. WSPÓŁPRACY Z BIZNESEM

Jesteśmy polską organizacją humanitarną. Niesiemy pomoc osobom cierpiącym z powodu kryzysów humanitarnych wywołanych przez konflikty zbrojne i katastrofy naturalne. Naszą misją jest uczynić świat lepszym przez zmniejszanie cierpienia i promowanie wartości humanitarnych.

Jesteśmy tam, gdzie wsparcie jest najbardziej potrzebne. Działamy na całym świecie. Docieramy z pomocą przede wszystkim do osób i grup szczególnie narażonych na następstwa kryzysów humanitarnych: kobiet, dzieci, osób starszych, z niepełnosprawnościami, wewnętrznie przemieszczonych. Zapewniamy między innymi wodę i toalety, jedzenie, bezpieczne schronienie i dostęp do edukacji.

SPECYFIKA PRACY I GŁÓWNE ZADANIA:

Pozyskiwanie przez Ciebie nowych partnerów biznesowych przyczyni się do zwiększania przypływu funduszy, które dają nam możliwość szybkiego reagowania na kryzysy humanitarne, dotykające ludzi w różnych zakątkach świata.

  • Będziesz się zajmować przede wszystkim reprezentowaniem naszej organizacji
    w kontaktach z darczyńcami komercyjnymi, nawiązywać nowe relacje i negocjować warunki
  • Aby z powodzeniem nawiązywać nowe partnerstwa będziesz prowadzić kampanie marketingowo – fundraisingowe.
  • Będziesz też opracowywać materiały informacyjne dla darczyńców biznesowych na temat działań Fundacji.
  • Aby współpraca z darczyńcami biznesowymi przebiegała pomyślnie, będziesz odpowiedzialna/y za monitoring wywiązywania się Fundacji ze zobowiązań wobec darczyńców oraz weryfikację i windykację płatności od firm.
  • Będziesz także procesować zawieranie umów z partnerami i aktualizować bazę darczyńców biznesowych w systemie CRM.
  • Będziesz pracować w Warszawie – głównie w biurze, ale też będziesz uczestniczyć
    w spotkaniach z partnerami.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • masz przynajmniej pół roku doświadczenia w obszarze związanym z pozyskiwaniem funduszy,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 i tworzyłeś/aś już dokumenty
    w tym języku,
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i redakcyjne,
  • z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz relacje,
  • Masz doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym i/lub w biznesie.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ:

  • Nasze praca ma na celu pomaganie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, od których możesz czerpać wiedzę z sektora humanitarnego.
  • Wiemy jak ważny jest rozwój indywidualny, dlatego każdy zespół ma do dyspozycji budżet na szkolenia, a także dostęp do biblioteki
  • Pracownicy PAH mogą również skorzystać z 50% zniżki na studia podyplomowe
    z pomocy humanitarnej na UW
  • W Polskiej Akcji Humanitarnej dbamy o naszych pracowników, dlatego wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę i wykonują swoje zadania od poniedziałku do piątku
    z możliwością ustalenia indywidualnego grafiku.
  • Ważna jest dla nas Twoja efektywność, a nie wygląd, dlatego w naszym biurze nie obowiązuje dress code.
  • Pracujemy w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Placu Bankowego.
  • Mamy dodatkowe dni wolne w roku.
  • Oferujemy zniżki na kartę Multisport.

Jeśli bliskie są Ci nasza misja i wartości, a ponadto posiadasz niezbędne doświadczenie
i kompetencje potrzebne na tym stanowisku i masz w sobie ogromną determinację do pomagania innym, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji online do 20.03.2019.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.