AAA
AAA

Specjalist(k)a ds. współpracy z biznesempowrót

Pozyskiwanie przez Ciebie nowych partnerów biznesowych i rozwijanie relacji z firmami, które już nas wspierają, przyczyni się do zwiększania funduszy umożliwiających nam szybkie reagowanie na kryzysy humanitarne dotykające ludzi w różnych zakątkach świata, niesienie pomocy rozwojowej w krajach Globalnego Południa oraz realizację naszego programu wsparcia dzieci w Polsce.

Lokalizacja: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • reprezentowanie naszej organizacji w kontaktach z darczyńcami komercyjnymi, nawiązywanie nowych relacji, negocjowanie warunków współpracy,
  • bieżący research w celu identyfikacji potencjalnych partnerów biznesowych i pomysłów na rozwój istniejących relacji,
  • prowadzenie kampanii marketingowo-fundraisingowych,
  • opracowywanie materiałów informacyjnych dla darczyńców biznesowych na temat działań Fundacji,
  • raportowanie wywiązywania się Fundacji ze zobowiązań wobec darczyńców oraz weryfikacja i windykacja płatności od firm,
  • procesowanie umów z partnerami biznesowymi i aktualizowanie bazy darczyńców biznesowych w systemie CRM,
  • uczestniczenie w zewnętrznych wydarzeniach i spotkaniach z partnerami Fundacji.

Wymagania:

  • masz przynajmniej pół roku doświadczenia w obszarze związanym z fundraisingiem,
  • posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne i redakcyjne,
  • z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz relacje,
  • masz doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym i/lub w biznesie,
  • jesteś dobrze zorganizowana/y i potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole,
  • masz wyższe wykształcenie (licencjat); preferowane kierunki: sprzedaż, marketing, komunikacja,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2,
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, przywiązanie do wartości etycznych i chęć niesienia pomocy,
  • znajomość Power BI i Microsoft Dynamics CRM będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w organizacji pożytku publicznego cieszącej się bardzo wysokim zaufaniem społecznym i udokumentowaną historią efektywnych działań pomocowych w Polsce i na świecie,
  • pracę w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym, w przyjaznym i otwartym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • elastyczny czas pracy,
  • dodatkowe dni wolne w ciągu roku,
  • benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżka na studia z zakresu pomocy humanitarnej i inne.

Jeśli bliskie są Ci nasza misja i wartości, posiadasz niezbędne doświadczenie i kompetencje potrzebne na tym stanowisku i masz w sobie determinację do pomagania innym, zapraszamy Cię do złożenia aplikacji online pod tym linkiem do 10 sierpnia 2021.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.