AAA
AAA

Wolontariusz/ka Zespołu Komunikacji – rekrutacja stałapowrót

Wolontariusz/ka Zespołu Komunikacji – rekrutacja stała

Zespół Komunikacji Polskiej Akcji Humanitarnej szuka osoby otwartej na nowe wyzwania! Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w organizacji humanitarnej i zdobyć cenne doświadczenie związane z prowadzeniem profili społecznościowych, organizacją wydarzeń i pracą z mediami to ta propozycja może być właśnie dla Ciebie.

Zadania

  • Aktualizacja i porządkowanie baz danych.
  • Monitorowanie materiałów dziennikarskich dotyczących działań fundacji.
  • Pomoc w organizacji wydarzeń.
  • Pomoc w obsłudze profili społecznościowych.
  • Wsparcie zespołu w bieżącej pracy.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Sprawne wyszukiwanie i analizowanie informacji.
  • Biegłe posługiwanie się programami pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel.
  • Analiza i porządkowanie danych.
  • Tworzenie jasnych i poprawnych językowo komunikatów.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Dla kogo

Zachęcamy do aplikowania studentów i absolwentów kierunków związanych z naukami społecznymi, kulturą, etnologią, dziennikarstwem i mediami. Szukamy osoby, która będzie mogła poświęcić dla nas minimum 10 godzin w tygodniu przez trzy miesiące (z możliwością przedłużenia) w warszawskim biurze PAH.

Oferujemy

Cenne doświadczenie pracy w organizacji humanitarnej oraz możliwość udziału w wewnętrznych szkoleniach i rekrutacjach wewnętrznych. Każdy wolontariusz otrzyma referencje wystawiane na podstawie wykonywanej pracy.

Jak aplikować?