Z początkiem lutego na wybranych ulicach Warszawy i Krakowa pojawiły się tajemnicze lupy - to seria sześciu mini-instalacji poprzez którą chcemy pokazać, że dzięki solidarności z drugim człowiekiem, Waszej chęci pomocy i zaangażowania, PAH działa na całym świecie i pomaga tym, którzy potrzebują tego najbardziej.W Polskiej Akcji Humanitarnej wierzymy, że wszyscy możemy pomóc. Możemy być blisko: słuchać i rozumieć, jaka pomoc jest najbardziej potrzebna Możemy udzielać pomocy z szacunkiem i poszanowaniem godności człowieka. Wierzymy, że niezależnie od tego, gdzie potrzebna jest pomoc - możemy działać.


Instalacje znajdowały się w następujących lokalizacjach:

Warszawa

Krucza 3 - lupa pozwalała przyjrzeć się problemowi dostępu do wody w Sudanie Południowym. Zobacz więcej

Próżna 14 -  Na Próżnej można było zbliżyć się do tych, którzy potrzebują schronienia w Syrii. Zobacz więcej

Chodakowska 19/31 - Trzy lupy na ulicy Chodakowskiej wciąż pokazują dostęp do edukacji w Somalii, Nepalu i Sudanie Południowym. Zobacz więcej

Kraków

Józefa 17 - dostępowi do edukacji w Sudanie Południowym można się było przyjrzeć na ulicy Józefa. Zobacz więcej

Starowiślna 54 - Umieszczona tu lupa pokazywała problem dostępu do wody w Somalii. Zobacz więcej

Szeroka 39 - Tu można było zbliżyć się do tych, którzy potrzebuja żywności w Sudanie Południowym. Zobacz więcejKampania kontynuowana jest w przestrzeni internetowej - towarzyszy jej seria spotów (ZOBACZ NA NASZYM KANALE YOUTUBE) i materiałów na platformach społecznościowych.