Dzięki wsparciu takich ludzi jak Ty każdego dnia pomagamy dzieciom w różnych częściach świata. Dzięki wpłatom od naszych darczyńców zapewniliśmy dzieciom w Polsce 10 mln posiłków ramach programu Pajacyk, zbudowaliśmy klinikę dla dzieci i matek w Sudanie Południowym, dożywialiśmy dzieci w Mogadiszu, pomogliśmy dzieciom-ofiarom wojny w Syrii. Dzień Dziecka to doskonała okazja do tego, aby pomagać dzieciom.


Fot. Marcin Suder

Jak dziś możesz pomóc dzieciom i świętować Dzień Dziecka z PAH?

• Zaczynaj każdy dzień od kliknięcia w brzuszek Pajacyka. Jeśli prowadzisz swoją własną stronę lub bloga – umieść na nich banner zachęcający do klikania w Pajacyka

• Chcesz zrobić wspaniały prezent swojemu dziecku i jednocześnie pomóc innym? W Sklepie Przyjaciół PAH możesz kupić wspaniałe prezenty – książeczki dla dzieci o oszczędzaniu wody, koszulki z Pajacykiem, kolorową biżuterię, zabawki kreatywne i edukacyjne i wiele innych. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc w ramach prowadzonych przez nas programów!

• Przekaż Pajacykowi swoje punkty PAYBACK - każde 4 zł to ciepły posiłek dla dziecka w Polsce.

• Dołącz do jednej z naszych zbiórek na Siepomaga.pl, by pomóc nam zapewnić czystą wodę dzieciom w Sudanie Południowym lub lekarstwa ofiarom wojny w Syrii.

Dziękujemy!