pl
AAA
pl
AAA

11 bit studios – jesteśmy w tym razemPowrót

11 bit studios to polski producent, wydawca oraz dystrybutor gier wideo sprzedawanych na całym świecie. Globalną sławę zyskali przez sukces produkcji gier takich jak „Anomaly”, „This War of Mine”, czy „Frostpunk, które są świetnie przyjmowane przez całą branżę grową. Są twórcami zaangażowanymi w tematy społeczne. Ich gry wideo to coś więcej niż tylko rozrywka. Angażują graczy w dyskusję o zmianach klimatycznych, ekonomii czy dramacie wojny.  

We współpracy z 11 bit studios, 27-29.11 organizujemy streaming charytatywny podczas którego streamerzy będą grać przez trzy dni na żywo i angażować swoich fanów we wsparcie działań PAH, a także uwrażliwiać na problemy osób poszkodowanych w skutek konfliktów zbrojnych. Jak? Poprzez streaming gry „This War of Mine”. To gra, która przedstawia perspektywę ludności cywilnej w realiach wojny. Gracz podejmuje decyzje w imieniu swojego bohatera i mierzy się z poważnymi dylematami związanymi z przetrwaniem w trudnych warunkach.  

W ramach wspólnej akcji, 11 bit studios udostępni streamerom i ich fanom, klucze do pobrania gier „This War of Mine” i „Frostpunk”, jako podziękowanie za wpłaty na zbiórkę charytatywną PAH w trakcie streamingu. 

Dziękujemy za wsparcie! 

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.