AAA
AAA

Dla biznesuKontakt

Zostań naszym partnerem

Wybierając PAH na partnera działań społecznych, Państwa firma pomaga nam docierać z pomocą do ludzi najbardziej jej potrzebujących – osób dotkniętych skutkami katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych i wynikającego z nich często ubóstwa. Wspólnie z nami stawiają Państwo czoła palącym wyzwaniom współczesnego świata i przyczyniają się do pozytywnych zmian w życiu konkretnych ludzi.

Umożliwiają nam Państwo dostarczanie wody pitnej, żywności i schronienia ludziom, którzy ucierpieli w wyniku kryzysów humanitarnych, a w Polsce fundowanie szkolnych posiłków dla potrzebujących wsparcia dzieci w ramach programu .

Państwa firma może razem z nami zaangażować się we wspieranie ludzi potrzebujących pomocy na wiele sposobów, m.in. w ramach długofalowego partnerstwa strategicznego, sprzedaży produktów dedykowanych PAH, programów lojalnościowych lub zaangażowania pracowników i pracowniczek (np. poprzez udział w maratonach charytatywnych lub przekazywanie końcówek pensji na rzecz działań PAH). Razem z Państwem wypracujemy optymalny, indywidulany model współpracy, niosący obopólne korzyści oraz spójny z celami społecznej odpowiedzialności i specyfiką działalności Państwa firmy.

DLACZEGO WARTO BYĆ NASZYM PARTNEREM
Zapraszamy do współpracy firmy podzielające nasze wartości i cele, które dzięki współpracy z PAH chcą wzmocnić wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie. Oferujemy Państwu:

  • wzmocnienie wizerunku Państwa firmy jako partnera zaangażowanego we wspieranie ważnych celów społecznych i humanitarnych, wewnątrz firmy oraz
    w kontaktach z klientami
  • możliwość wspierania profesjonalnych działań humanitarnych za granicą
  • zaplanowanie Państwa strategii CSR w oparciu o działania humanitarne PAH
  • komunikowanie mierzalnych efektów Państwa wsparcia
  • możliwość zaangażowania we współpracę pracowników i pracowniczek Państwa firmy
  • współpracę z wiarygodnym i rozpoznawalnym partnerem społecznym, respektującym międzynarodowe standardy pomocy humanitarnej oraz etycznego fundraisingu
  • współpracę z pełnym pasji, kompetentnym i zmotywowanym zespołem PAH
  • dostęp do eksperckiej wiedzy dotyczącej pomocy humanitarnej i rozwojowej.

Współpracujemy z sektorem prywatnym od początku naszej działalności. Cenimy naszych partnerów biznesowych, szczególnie partnerów strategicznych, ponieważ dzięki przekazywanym przez nich środkom i udzielanym wsparciu możemy planować i realizować długofalowe, skuteczne działania oraz z większą elastycznością reagować na potrzeby ludzi, którym pomagamy.

FORMY WSPÓŁPRACY

Ambasador biznesowy PAH

Polska Akcja Humanitarna powołała Ambasadora Biznesowego. Została nim Agata Brucko-Stępkowska – założycielka i prezes Futuro Finance. Jej firma sfinansowała właśnie zakup maszyny wiertniczej do budowy studni w Sudanie Południowym, a ona sama zaprasza do PAH-workingu - korzysta z kontaktów biznesowych, aby zaangażować w pomoc inne firmy. To zupełnie nowy wymiar współpracy.

Polska Akcja Humanitarna pomaga w wielu miejscach na świecie. Jej głównym celem jest niesienie pomocy cierpiącym w wyniku konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych. Reaguje na podstawowe problemy, dotyczące m.in. dostępu do wody, żywności, należytych warunków sanitarnych,  edukacji, oraz opieki zdrowotnej. Jako swojego Ambasadora Biznesowego powołała Agatę Brucko-Stępkowską, która nie tylko od dawna angażuje się w pomoc najbardziej potrzebującym, ale również wie dużo o pozyskiwaniu pieniędzy na ten cel.

Partnerzy

Alior Bank (d. Bank BPH) Partnerzy strategiczni

Wspiera nas od początku działalności PAH, obsługując nieodpłatnie większość naszych kont bankowych.

Auchan Partnerzy strategiczni

Wspiera PAH od 1997 roku. Obecnie zaangażowany w dystrybucję ulotek w kampanii 1% w sieci sklepów Auchan oraz w akcję sprzedaży maskotki świątecznej na rzecz programu Pajacyk.

BP Partnerzy strategiczni

Związany z PAH od 1997 roku. Stworzył jeden z pierwszych programów lojalnościowych w Polsce, dając klientom stacji BP możliwość przekazywania punktów na program Pajacyk. Co roku włącza się w akcję „Świąteczny Stół Pajacyka”.

Bank Zachodni WBK Partnerzy strategiczni

Wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk od 2003 roku, dzięki karcie kredytowej VISA Silver Pajacyk angażuje we wspieranie Pajacyka swoich klientów i klientki. W 2006 roku Bank Zachodni WBK otrzymał tytuł „Dobroczyńcy Roku”, przyznawany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, za systematyczne wspieranie programu Pajacyk oraz zachęcanie klientów banku do przekazywania środków finansowych na konto programu.

DHL Global Forwarding Partnerzy strategiczni

Współpracuje z PAH niemal od początku istnienia fundacji, wspiera program Pajacyk oraz co roku, podczas gali dla partnerów biznesowych, organizuje aukcję charytatywną prac dzieci korzystających z programu.

Early Stage Partnerzy strategiczni

Rodzinna szkoła języka angielskiego, wspierająca działania na naszych misjach w Somalii, Syrii i na Ukrainie oraz program Pajacyk.

Electrolux Partnerzy strategiczni

Współpracuje z PAH od 2013 roku. Dzięki darowiznom firmy PAH wybudowała łącznie sześć punktów wodnych w Sudanie Południowym oraz Somalii.

Futuro Finance Partnerzy strategiczni

Futuro Finance jest naszym partnerem strategicznym od kwietnia 2016 roku. Wspiera PAH zarówno poprzez działalność ambasadorską prezes firmy Agaty Brucko-Stępkowskiej w środowisku biznesowym, jak i darowizny przekazywane na działania na naszych misjach.

International Paper Polska Partnerzy strategiczni

Współpracuje z PAH od 2012 roku. Przekazywane przez firmę środki przeznaczane są na program dożywiania w Somalii oraz Syrii.

Loyalty Partner Polska Partnerzy strategiczni

W ramach programu PAYBACK uruchomił możliwość przekazywania punktów na dożywianie dzieci w ramach programu Pajacyk.

MEBLIK Partnerzy strategiczni

Polska firma meblowa obecna na wielu rynkach zagranicznych, konsekwentnie angażująca się w działalność społeczną, wspierająca program wodny PAH od wielu lat. Dzięki jej wsparciu wybudowaliśmy 4 studnie w Sudanie Południowym.

Microsoft Partnerzy strategiczni

Współpracuje z PAH od lat '90. Przekazuje nam oprogramowanie oraz udziela wsparcia merytorycznego przy wdrażaniu rozwiązań IT.

NCAB Polska Partnerzy strategiczni

NCAB Polska wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk od 2017 roku. Firma dołączyła do grona partnerów strategicznych PAH, zainspirowana przykładem zaprzyjaźnionego partnera – DHL Global Forwarding.

NOXAN Partnerzy strategiczni

Partner strategiczny PAH od 2017 roku, wspiera poprawę warunków sanitarnych w obozach dla migrantów wewnętrznych w Somalii. Firma regularnie wspiera działania wodno-sanitarne PAH w Somalii od 2014 roku.  

White&Case Partnerzy strategiczni

Wspiera nas świadcząc usługi z zakresu doradztwa i reprezentacji prawnej.

BRAND 24 Partnerzy wspierający

Od 2015 roku udostępnia nieodpłatnie narzędzia do monitoringu Internetu.

City Partnerzy wspierający

Udostępnia nieodpłatnie powierzchnię reklamową na kampanie PAH.

Euronet Partnerzy wspierający

Stworzył możliwość przekazywania darowizn na działania PAH w bankomatach swojej sieci.

Kontekst Partnerzy wspierający

Wspiera PAH od 2002 roku, w ramach współpracy wykonuje dla nas tłumaczenia specjalistyczne z języka polskiego na język angielski z obszaru administracji.

La Biosthetique Paris Partnerzy wspierający

La Biosthetique Paris wspiera nasze działania w Sudanie Płd. Sprzedaż ekologicznych kosmetyków z serii Botanique finansuje budowę infrastruktury wodnej dla miejscowej ludności.

Lemoniq Partnerzy wspierający

Przygotowuje kolekcje biżuterii dedykowane PAH, ze sprzedaży których dochód przeznaczany jest na wsparcie naszych działań.

Oktawave Partnerzy wspierający

Od 2016 roku udostępnia infrastrukturę informatyczną dla naszych stron internetowych oraz oferuje wsparcie technicznie.

Orange Partnerzy wspierający

Świadczy nam usługi telekomunikacyjne.

Port Arthur Partnerzy wspierający

Prowadzi szkolenia dla naszych pracowniczek i pracowników z zakresu bezpieczeństwa na misjach.

Pryzmat Partnerzy wspierający

Przekazuje nam tonery do drukarek oraz wspiera program Pajacyk.

Quendi Language Services Partnerzy wspierający

Przygotowuje dla nas nieodpłatnie tłumaczenia z zakresu komunikacji.

ROIExperts Partnerzy wspierający

Od października 2017 roku firma ROIExperts wspiera PAH w kampaniach AdWords, optymalizacji SEM i SEO oraz analizie danych.

SARE Partnerzy wspierający

Udostępnia nam nieodpłatnie narzędzia do e-marketingu.

TOI TOI Partnerzy wspierający

      Dzięki wsparciu firmy TOI TOI Polska, przekazanym w 2018 roku, budujemy murowane latryny w jednej ze szkół w Somalii, w rejonie Middle Shabelle. W ten sposób wspólnie zapewniamy godne i bezpieczne warunki do nauki 124 uczniom i uczennicom. Szkolimy także lokalną społeczność szkolną z zasad zachowania higieny osobistej.

VIKTORIO Partnerzy wspierający

Dystrybuuje nieodpłatnie nasze przesyłki na terenie Warszawy.

Wczytaj
więcej