AAA
AAA

DLA KAŻDEGOZGŁOŚ SIĘ

Chcę pomagać - co dalej?

Dziękujemy, że tu jesteś! To znak, że chcesz zrobić z nami coś dobrego! Wierzymy, że dzięki sile i determinacji ludzi takich jak Ty, możemy działać na rzecz osób, które najbardziej potrzebują wparcia!

JAK MOŻESZ WŁĄCZYĆ SIĘ W POMOC?

Wiesz, że chcesz pomagać, ale nie wiesz jak? Twoje chęci to dobry początek! Teraz, razem z nami, sprawdź w jaki sposób możesz zamienić je w działanie i zostać aktywistą PAH. Najważniejsze, to odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pozwolą Ci później wybrać właściwą ścieżkę. Zastanów się, czy chcesz działać w pojedynkę, czy wolisz zebrać grupę ludzi, z którymi wspólnie zrobicie coś fajnego. Oceń, ile czasu możesz przeznaczyć na swoją pracę: chcesz zrobić szybką akcję, czy zaangażować się w długoterminowe działanie. Wybierz, czy wolisz zrobić coś w przestrzeni miejskiej, wśród grupy znajomych, w pracy, czy może wolisz działać w sieci. Kiedy wszystko to ustalisz, z łatwością znajdziesz działanie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i pozwoli ci zrobić coś dobrego i świetnie się przy tym bawić.

Poniżej znajdziesz poradnik, który ułatwi Ci wybranie formy działania uszytej na Twoją miarę. Kiedy znajdziesz ten najlepszy pomysł – zgłoś się do nas wypełniając formularz.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z tym, jak możesz z nami działać na rzecz zmiany świata i znaleźć inspirację – czytaj dalej!

Materiały

Pobierz

Niezbędnik aktywistów i aktywistek

Dowiedz się jak zorganizować koncert, kiermasz albo lokalny klub dyskusyjny. W tym poradniku znajdziesz komplet wiedzy o tym, jak przeprowadzić konkretne działania i akcje na rzecz PAH! Powodzenia!

Wczytaj
więcej
FAQ: FACEBOOK – ZBIÓRKI PIENIĘDZY

#BiegamDobrze z PAH

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi! Biegaj w maratonach i zbieraj pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Razem możemy więcej!

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi! Biegaj w maratonach i zbieraj pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Razem możemy więcej! W tym roku dołączyliśmy do listy organizacji, które możesz wspierać biorąc udział w 13. Półmaratonie Warszawskim. Ty też możesz założyć własną zbiórkę i zachęcić znajomych do wspólnego zbierania na wybrany przez ciebie cel. Bieg już 25 marca!
ZBIÓRKA PUBLICZNA

Dowiedz się, jak w kilku krokach zorganizować własną zbiórkę pieniędzy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej!

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wpierać naszą pomoc aktywnie - organizując zbiórki pieniędzy na ważne dla Ciebie cele. Jeśli chcesz zbierać pieniądze na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej w miejscu publicznym, musisz wystąpić do PAH o zgodę na przeprowadzenie zbiórki, aby zbiórka przeprowadzona była zgodnie z przepisami prawa polskiego. Nie przejmuj się, to proste!