AAA
AAA

DLA KAŻDEGOZGŁOŚ SIĘ

Chcę pomagać - co dalej?

Dziękujemy, że tu jesteś! To znak, że chcesz zrobić z nami coś dobrego! Wierzymy, że dzięki sile i determinacji ludzi takich jak Ty, możemy działać na rzecz osób, które najbardziej potrzebują wparcia!

JAK MOŻESZ WŁĄCZYĆ SIĘ W POMOC?

Wiesz, że chcesz pomagać, ale nie wiesz jak? Twoje chęci to dobry początek! Teraz, razem z nami, sprawdź w jaki sposób możesz zamienić je w działanie i zostać aktywistą PAH. Najważniejsze, to odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pozwolą Ci później wybrać właściwą ścieżkę. Zastanów się, czy chcesz działać w pojedynkę, czy wolisz zebrać grupę ludzi, z którymi wspólnie zrobicie coś fajnego. Oceń, ile czasu możesz przeznaczyć na swoją pracę: chcesz zrobić szybką akcję, czy zaangażować się w długoterminowe działanie. Wybierz, czy wolisz zrobić coś w przestrzeni miejskiej, wśród grupy znajomych, w pracy, czy może wolisz działać w sieci. Kiedy wszystko to ustalisz, z łatwością znajdziesz działanie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i pozwoli ci zrobić coś dobrego i świetnie się przy tym bawić.

Poniżej znajdziesz poradnik, który ułatwi Ci wybranie formy działania uszytej na Twoją miarę. Kiedy znajdziesz ten najlepszy pomysł – zgłoś się do nas wypełniając formularz.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z tym, jak możesz z nami działać na rzecz zmiany świata i znaleźć inspirację – czytaj dalej!

Materiały

Pobierz

Niezbędnik aktywistów i aktywistek

Dowiedz się jak zorganizować koncert, kiermasz albo lokalny klub dyskusyjny. W tym poradniku znajdziesz komplet wiedzy o tym, jak przeprowadzić konkretne działania i akcje na rzecz PAH! Powodzenia!

Wczytaj
więcej
Dołącz do Świątecznego Stołu Pajacyka

Usiądź z nami przy Świątecznym Stole Pajacyka — dołączając do akcji, zapewniasz posiłki dzieciom!

Usiądź z nami przy Świątecznym Stole Pajacyka — dołączając do akcji, zapewniasz posiłki dzieciom!
FAQ: FACEBOOK – ZBIÓRKI PIENIĘDZY

Czytaj najczęstrze pytania i odpowiedzi. Dowiedź się jak zbierać pieniądze poprzez Facebooka.

1. Czy mogę płacić tylko kartą kredytową?

Facebook umożliwia płatność kartą kredytową lub debetową.  

2. Jaką minimalnie kwotę mogę wpłacić na zbiórce przez Facebooka?

Facebook ktowę minimalną wpłaty w euro i dolarach. W tym momencie wynosi ona równowartość 4 EUR.  

3. Nie mogę wpłacić pieniędzy. Facebook mówi, że to ze względu na moją lokalizację.

Funkcja wpłacania pieniędzy i zakładania zbiórek nie jest dostępna we wszystkich krajach. Funkcja jest dostępna w: Austria, Australia, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, RPA, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone
#BiegamDobrze z PAH

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi! Biegaj w maratonach i zbieraj pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Razem możemy więcej!

Weź udział w 15. Półmaratonie Warszawskim, załóż własną zbiórkę i zachęć znajomych do wspólnego zbierania na dostęp do wody dla potrzebujących. Bieg już 23 maja 2020 roku!
ZBIÓRKA PUBLICZNA

Dowiedz się, jak w kilku krokach zorganizować własną zbiórkę pieniędzy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej!

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wpierać naszą pomoc aktywnie - organizując zbiórki pieniędzy na ważne dla Ciebie cele. Jeśli chcesz zbierać pieniądze na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej w miejscu publicznym, musisz wystąpić do PAH o zgodę na przeprowadzenie zbiórki, aby zbiórka przeprowadzona była zgodnie z przepisami prawa polskiego. Nie przejmuj się, to proste!
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.