MIKRODONACJE Z APLIKACJĄ DONATEO

To prawda! Już teraz robiąc codzienne zakupy, możesz zapewnić ciepły posiłek dziecku, a także wspierać pomoc humanitarną w Polsce i na całym świecie!

W jaki sposób? To bardzo łatwe! Płacąc za zakupy przez oznaczony specjalną etykietą terminal płatniczy w Carrefour, wybierz opcję przekazania mikrodonacji na PAH! Te środki finansują pomoc humanitarną prowadzoną przez PAH – m.in. w Polsce wsparcie dla dzieci objętych pomocą programu Pajacyk, pomoc osobom poszkodowanym przez wojnę w Ukrainie oraz działania PAH dla osób cierpiących w Somalii, Sudanie Południowym, Iraku, Libanie i Madagaskarze.

TWOJE WSPARCIE WIELE ZNACZY!

Jeden posiłek dla dziecka w programie Pajacyk to ok. 7 PLN. Ponadto zebrane środki pozwolą również na zapewnienie wsparcia psychologów i pedagogów dla dzieci i młodzieży. Za pieniądze z akcji będziemy mogli też finansować wsparcie dla osób z krajów, w których głębokie kryzysy humanitarne toczą się od lat. Przykładowo wybudowanie jednej studni w Sudanie Południowym kosztuje 75 000 zł, ale daje szansę na bezpieczniejsze, zdrowsze życie dla tysięcy osób przez wiele lat.

JAK TO MOŻLIWE?

Rozwiązania technologiczne zapewnia firma BetterPOS z Wrocławia, operator aplikacji na terminalach płatniczych. Zaangażowanych pracowników oraz okazję do zbierania mikrodonacji podczas płacenia za zakupy zapewnia Carrefour. 

Dziękujemy Wam za wspieranie działań Polskiej Akcji Humanitarnej! 

O nas

Polska Akcja Humanitarna

Pomagamy ofiarom kryzysów humanitarnych spowodowanych konfliktami zbrojnymi i katastrofami naturalnymi.
Jesteśmy polską organizacją pozarządową działającą od 1992 roku. Od 2004 roku jesteśmy także organizacją pożytku publicznego. Działamy na trzech kontynentach i w ośmiu krajach, w tym w Polsce.
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.