AAA
AAA

DOŁĄCZ DO KLUBU

Zostań klubowiczem! Dzięki rocznej składce możesz pomagać ludziom na całym świecie! Dołącz do społeczności, która aktywnie wspiera pomoc humanitarną. Twój wkład stanie się częścią większego funduszu. Zebrane pieniądze pozwolą nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Sprawozdania
Klub PAH SOS INDYWIDUALNY
Klub PAH SOS INDYWIDUALNY Krok 1/2 - wybierz kwotę darowizny
30 pln
50 pln
100 pln
inna kwota pln
Jednorazowo
Cyklicznie, co miesiąc
Musisz wybrać kwotę oraz sposób płatności. Minimalna kwota to 30PLN
Klub PAH SOS INDYWIDUALNY Krok 2/2 - uzupełnij dane osobowe
Dane osobowe
Dane adresowe
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez PAH moich danych osobowych zawartych w formularzu płatności do PayU Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, KRS 0000274399, w celu realizacji płatności mojej darowizny na rzecz PAH.
Chcę otrzymywać od PAH korespondencję drogą elektroniczną i telefoniczną, informującą o rezultatach działań, które są możliwe dzięki mojemu wsparciu, a także potrzebach ludzi, do których wspólnie docieramy z pomocą, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym. Rozumiem, że mogę w każdym momencie wycofać tę zgodę.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania korespondencji od PAH, aby wiedzieć jak moja darowizna pomaga ludziom i być zawsze na bieżąco w sprawach ich potrzeb, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Rozumiem, że mogę w każdym momencie wycofać tę zgodę.
* pole obowiązkowe dla dokonania darowizny przez PayU
Cofnij
Zaznaczając to pole dołączasz do Klubu PAH SOS. Aby zostać członkiem Klubu PAH SOS, należy przekazać darowiznę comiesięczną 30 zł i więcej lub roczną 360 zł i więcej.
Klikając „Zapłać" zgadzasz się na comiesięczne przekazywanie z konta Twojej karty kredytowej wskazanej przez Ciebie kwoty na wsparcie działań PAH. Sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz upewnij się, że Twoja karta kredytowa ma ustawione odpowiednie limity transakcji internetowych.

Dziękujemy!

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i stałe wsparcie działań PAH!