MICHAŁ SZAFRAŃSKI DLA PAJACYKApowrót

 

Michał Szafrański to twórca bloga „Jak oszczędzać pieniądze”, podcaster, autor bestsellerowych książek, mąż, tata i wreszcie – inspirujący i społecznie zaangażowany influencer, który od 2015 roku strategicznie wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk. Wpłaty od Michała i jego czytelników to już 400 803,01 zł tysięcy złotych czyli ponad 100 tysięcy obiadów w programie dożywiania dzieci Pajacyk.

Kim jest Michał Szafrański?

Michał Szafrański od 2012 roku prowadzi blog Jak oszczędzać pieniądze, na którym dzieli się swoją wiedzą z zakresu finansów osobistych – pomaga wychodzić z długów, rozpocząć oszczędzanie, optymalizować wydatki, uczy jak inwestować i zadbać o bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swojej rodziny. Bloga śledzi ponad 200 tysięcy osób miesięcznie! Michał prowadzi również popularny podcast „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”. Jest autorem bestsellera „Finansowy Ninja” a w 2018 roku wydał kolejną książkę „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”, w której dzieli się swoją historią – od etatowego dziennikarza, poprzez pracownika w branży IT aż po poczytnego twórcę sieci. Michał strategicznie wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk i skutecznie inspiruje do tego innych.

Jak to działa?

Michał wspiera Pajacyka od 2015 roku. Decyzja o wspieraniu programu dożywiania dzieci nie była przypadkowa – Michałowi zależało na długofalowym wsparciu inicjatywy z zakresu edukacji lub zaspokajania podstawowych potrzeb, bieżącym monitorowaniu skali pomocy i jej przekładalności na wyraźny efekt.

10 tysięcy posiłków dla Pajacyka – cel na 2015 rok został zrealizowany przez Michała i jego czytelników z małym opóźnieniem. Kolejne lata to nowe, coraz bardziej odważne cele i spektakularne wyniki. W 2016 roku miała miejsce premiera książki „Finansowy Ninja”. Każdy sprzedany egzemplarz to równowartość jednego posiłku czyli 4 złote dla Pajacyka. Książka wydana w unikalnym na polskim rynku modelu selfpublishingowym okazała się bestsellerem. Rok 2016 zakończył się z wynikiem 34 184 posiłków na Pajacyka. Cel na 2017 – 50 tysięcy posiłków został przebity o 50% i na koniec roku Michał i jego czytelnicy ufundowali 75 175 posiłków dla dzieci w potrzebie.

Wyniki

Wyniki na koniec MAJA 2019 roku to już 100 201 posiłków, czyli 400 803,01 złotych!

Inspirowanie

Michał Szafrański ma niezwykłą siłę inspirowania innych do działania! Rzetelność, transparentność i niezwykła pracowitość Michała sprawiają, że stał się wzorem do naśladowania dla innych. Pajacykowi pomagają czytelnicy bloga, słuchacze podcasta, ludzie, zgromadzeni wokół Michała. Z inspiracji Michała do grona wspierających Pajacyka dołączył Radek Kotarski, który z każdej sprzedanej w swoim wydawnictwie książki przekazuje 4 złote – równowartość jednego posiłku dla Pajacyka.

 

Jak działa Pajacyk? Zobacz podcast Michała Szafrańskiego z Janiną Ochojską – szefową PAH i Magdą Szymczak – koordynatorką programu Pajacyk.

Więcej o współpracy czytaj na: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/pajacyk

Kupuj książki Michała:

https://finansowyninja.pl/

https://zaufanieczyliwaluta.pl/

Wpłacaj na Pajacyka: https://www.pajacyk.pl/#darowizn

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.