pl
AAA
pl
AAA

MICHAŁ SZAFRAŃSKI DLA PAJACYKApowrót

 

Michał Szafrański to twórca bloga „Jak oszczędzać pieniądze”, podcaster, autor bestsellerowych książek, mąż, tata i wreszcie – inspirujący i społecznie zaangażowany influencer, który od 2015 roku strategicznie wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk. Wpłaty od Michała i jego czytelników to już ponad 300 tysięcy złotych czyli 75 tysięcy obiadów w programie dożywiania dzieci Pajacyk.

Kim jest Michał Szafrański?

Michał Szafrański od 2012 roku prowadzi blog Jak oszczędzać pieniądze, na którym dzieli się swoją wiedzą z zakresu finansów osobistych – pomaga wychodzić z długów, rozpocząć oszczędzanie, optymalizować wydatki, uczy jak inwestować i zadbać o bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swojej rodziny. Bloga śledzi ponad 200 tysięcy osób miesięcznie! Michał prowadzi również popularny podcast „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”. Jest autorem bestsellera „Finansowy Ninja” a w 2018 roku wydał kolejną książkę „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”, w której dzieli się swoją historią – od etatowego dziennikarza, poprzez pracownika w branży IT aż po poczytnego twórcę sieci. Michał strategicznie wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk i skutecznie inspiruje do tego innych.

Jak to działa?

Michał wspiera Pajacyka od 2015 roku. Decyzja o wspieraniu programu dożywiania dzieci nie była przypadkowa – Michałowi zależało na długofalowym wsparciu inicjatywy z zakresu edukacji lub zaspokajania podstawowych potrzeb, bieżącym monitorowaniu skali pomocy i jej przekładalności na wyraźny efekt.

10 tysięcy posiłków dla Pajacyka – cel na 2015 rok został zrealizowany przez Michała i jego czytelników z małym opóźnieniem. Kolejne lata to nowe, coraz bardziej odważne cele i spektakularne wyniki. W 2016 roku miała miejsce premiera książki „Finansowy Ninja”. Każdy sprzedany egzemplarz to równowartość jednego posiłku czyli 4 złote dla Pajacyka. Książka wydana w unikalnym na polskim rynku modelu selfpublishingowym okazała się bestsellerem. Rok 2016 zakończył się z wynikiem 34 184 posiłków na Pajacyka. Cel na 2017 – 50 tysięcy posiłków został przebity o 50% i na koniec roku Michał i jego czytelnicy ufundowali 75 175 posiłków dla dzieci w potrzebie.

Wyniki

Wyniki na koniec czerwca 2018 roku to już 79 007 posiłków, czyli 316 028,03 złotych. Cel na 2018 rok? Okrągłe 100 tysięcy posiłków dla Pajacyka!

Inspirowanie

Michał Szafrański ma niezwykłą siłę inspirowania innych do działania! Rzetelność, transparentność i niezwykła pracowitość Michała sprawiają, że stał się wzorem do naśladowania dla innych. Pajacykowi pomagają czytelnicy bloga, słuchacze podcasta, ludzie, zgromadzeni wokół Michała. Z inspiracji Michała do grona wspierających Pajacyka dołączył Radek Kotarski, który z każdej sprzedanej w swoim wydawnictwie książki przekazuje 4 złote – równowartość jednego posiłku dla Pajacyka.

 

Jak działa Pajacyk? Zobacz podcast Michała Szafrańskiego z Janiną Ochojską – szefową PAH i Magdą Szymczak – koordynatorką programu Pajacyk.

Więcej o współpracy czytaj na: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/pajacyk

Kupuj książki Michała:

https://finansowyninja.pl/

https://zaufanieczyliwaluta.pl/

Wpłacaj na Pajacyka: https://www.pajacyk.pl/#darowizn

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.