AAA
AAA

Partnerstwo strategicznepowrót

Partnerstwo strategiczne to długofalowe, stałe zaangażowanie we wsparcie organizacji i jej działań. Tego typu współpraca zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa i umożliwia długofalowe planowanie, a tym samym przyczynia się do skuteczności podejmowanych działań.

Wśród partnerów, którzy zaufali nam i rozwijają się wspólnie z nami, często na przestrzeni wielu lat, są zarówno wielkie koncerny, jak i rodzinne firmy z krajowym kapitałem, firmy wspierające nas regularnymi darowiznami pieniężnymi i przedsiębiorstwa przekazujące nam w darowiźnie usługi oraz produkty. Nasi partnerzy strategiczni pomagają nam w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym w wyniku klęsk żywiołowych i konfliktów zbrojnych na świecie oraz w finasowaniu posiłków dla dzieci w szkołach i świetlicach w Polsce, w ramach naszego programu dożywiania dzieci Pajacyk.

Do grona partnerów strategicznych PAH należą: Alior Bank S.A., Santander, BP Europa SE Oddział w Polsce, DHL Global Forwarding Sp. z o.o., Early Stage, Electrolux Poland Sp. z o.o., International Paper Polska Sp. z o.o., Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. – właściciel programu PAYBACK, Meblik, Microsoft Sp. z o.o., Mleczarnia Turek Sp. z o.o., NCAB Group Polska Sp. z o.o., Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, White & Case M. Studniarek i Wspólnicy – Kancelaria Prawna sp.k. oraz Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.