pl
AAA
pl
AAA

POMAGAMY.PLPomagamy.pl

PORADNIK JAK PROWADZIĆ ZBIÓRKĘ:

1. PO PROSTU ZACZNIJ
To super proste! Wypełnij krótki formularz, wybierz powód lub cel, na który chcesz zbierać pieniądze i rozpocznij swoją zbiórkę. Wymyśl chwytliwy tytuł i opisz co robisz, aby dla każdego, kto wejdzie na Twoja zbiórkę było to jasne! Od samego początku zachęcaj znajomych do wspierania Twojej inicjatywy 🙂

2. DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Daj się poznać! Dodanie zdjęcia profilowego sprawi, że Twoja zbiórka będzie bardziej osobista. Osoby, które Cię znają chętniej włączą się w akcję widząc Twoją uśmiechniętą buzię!

3. OPOWIEDZ SWOJĄ HISTORIĘ
Twoja historia ma znaczenie! Opowiedz znajomym dlaczego organizujesz zbiórkę! Co Cię motywuje, co jest dla Ciebie ważne. Zaraź innych swoim zaangażowaniem.

4. DAJ PRZYKŁAD – ZRÓB PIERWSZĄ WPŁATĘ
Ludzie chętniej wpłacają pieniądze na zbiórkę, która ma już jakąś kwotę. Twoja wpłata to także dodatkowa motywacja: Ja wpłacam, Ty też możesz! 😉

5. NIE BÓJ SIĘ WYZWAŃ
Wymyśl wyzwanie, które zrealizujesz po uzbieraniu wybranej kwoty! To może być coś super: zgolenie brody, rzucenie palenia, zorganizowanie przyjęcia dla przyjaciół, przebiegnięcie maratonu. A może przyjdziesz do pracy w śmiesznym ubraniu albo przez cały dzień nie będziesz się do nikogo odzywać? Możliwości jest bardzo dużo. Puść wodze wyobraźni!

6. WYŚLIJ WIADOMOŚĆ DO ZNAJOMYCH
Poinformuj wszystkich o tym, co robisz i jak mogą Ci pomóc. Wyjaśniaj, na czy polega zbiórka. Aktywnie zachęcaj innych do wpłat! Link do zbiórki możesz ustawić w swojej stopce mailowej, czy na portalu social media.

7. DZIAŁAJ NA FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, TWITTERZE, TIKTOKU CZY LINKEDIN
To świetne narzędzia, żeby wypromować Twoją akcję! Napisz posta, korzystaj z hasztagów, wrzucaj wszędzie link do zbiórki. Załóż wydarzenie promujące Twoją zbiórkę i zaproś do niego znajomych! Na stronie zbiórki znajdziesz pomocne dla Ciebie ikonki social media.

8. DUŻO DZIĘKUJ
Podziękowań nigdy za wiele. Dziękuj każdemu, każda wpłata jest super ważna. Razem osiągniemy najwięcej!

9. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O CELU, NA KTÓRY ZBIERASZ
Na stronie Polskiej Akcji Humanitarnej znajdziesz dużo informacji o nas. Działamy od 27 lat. W tym czasie pomogliśmy ludziom w 45 krajach na całym świecie. Nie zrobilibyśmy tego tak skutecznie bez zaangażowania osób takich, jak Ty!

10. ZRÓB Z TEGO DOBRĄ ZABAWĘ
Zbiórka może być dla Ciebie dobrą zabawą. Im więcej radości czerpiesz ze swojej akcji, tym bardziej zarazisz nią swoich znajomych. Szczere zaangażowanie przyciąga ludzi!

POMAGAMY.PL

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.