AAA
AAA

SPOTKAJ SIĘ Z NAMIpowrót

Jeśli chcesz porozmawiać z pracownikami Polskiej Akcji Humanitarnej lub dowiedzieć się na czym polega pomoc humanitarna – spotkaj się z nami! Obserwuj nasze kanały społecznościowe, znajdziesz tam informacje o tym, gdzie będziemy w najbliższym czasie i o czym będziemy Wam opowiadać.

Chcesz zorganizować spotkanie z pracownikiem PAH? Odezwij się do nas, damy znać, jeśli będziemy w Twoim mieście!

Uwielbiamy z Wami rozmawiać! Dajecie nam energię do dalszej pracy. Jesteście cudowni!

W tym roku najłatwiej będzie nas znaleźć na festiwalach letnich. Na każdym z nich znajdziecie nasze stoisko, gdzie czekać na Was będą pracownicy PAH. Odwiedźcie nasze namioty, a dowiecie się wiele o dostępie do czystej i bezpiecznej wody oraz potrzebach mieszkańców Sudanu Południowego, Somalii i Syrii, gdzie dostarczamy wodę, budujemy studnie głębinowe, toalety, punkty mycia rąk, prowadzimy kampanie promocji higieny. Mamy dla Was gry edukacyjne, quizy, warsztaty oraz całe dnie na rozmowę! Do zobaczenia na:

Oprócz naszego stoiska w tym roku zapraszamy Was na pokazy filmu „Ostatni w Aleppo” 29 czerwca (czwartek) o 00:00 oraz 30 czerwca (piątek) o 18:30 – posłuchaj spotkania z pracownikiem PAH i zadaj pytania.

Jak zwykle mamy dla Was nasze stoisko, ale w tym roku również warsztatStudnia w Sudanie Południowym”: to  wielkoformatowa gra opowiadająca o życiu codziennym mieszkańców wioski w Sudanie Południowym. Gracze dzielą się na trzyosobowe drużyny i wcielają w rolę mamy i dwójki dzieci. Ich zadaniem jest  przeżyć w trudnych warunkach i zapracować na swój dobrobyt.

W sobotę o11:00 (Wielki Wóz) zapraszamy Was na spotkanie z Janiną Ochojską! Przyjdźcie, posłuchajcie, zadajcie pytania. Będziemy rozmawiać o kryzysie humanitarnym w Sudanie Południowym i Somalii.

Oprócz naszego stoiska, w środę odbędzie się projekcja filmu „Ostatni w Aleppo” –  godzina13:00, duży namiot ASP.

 

Do zobaczenia!

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.