AAA
AAA

SPOTKAJ SIĘ Z NAMIpowrót

Jeśli chcesz porozmawiać z pracownikami Polskiej Akcji Humanitarnej lub dowiedzieć się na czym polega pomoc humanitarna – spotkaj się z nami! Obserwuj nasze kanały społecznościowe, znajdziesz tam informacje o tym, gdzie będziemy w najbliższym czasie i o czym będziemy Wam opowiadać.

Chcesz zorganizować spotkanie z pracownikiem PAH? Odezwij się do nas, damy znać, jeśli będziemy w Twoim mieście!

Uwielbiamy z Wami rozmawiać! Dajecie nam energię do dalszej pracy. Jesteście cudowni!

W tym roku najłatwiej będzie nas znaleźć na festiwalach letnich. Na każdym z nich znajdziecie nasze stoisko, gdzie czekać na Was będą pracownicy PAH. Odwiedźcie nasze namioty, a dowiecie się wiele o dostępie do czystej i bezpiecznej wody oraz potrzebach mieszkańców Sudanu Południowego, Somalii i Syrii, gdzie dostarczamy wodę, budujemy studnie głębinowe, toalety, punkty mycia rąk, prowadzimy kampanie promocji higieny. Mamy dla Was gry edukacyjne, quizy, warsztaty oraz całe dnie na rozmowę! Do zobaczenia na:

Oprócz naszego stoiska w tym roku zapraszamy Was na pokazy filmu „Ostatni w Aleppo” 29 czerwca (czwartek) o 00:00 oraz 30 czerwca (piątek) o 18:30 – posłuchaj spotkania z pracownikiem PAH i zadaj pytania.

Jak zwykle mamy dla Was nasze stoisko, ale w tym roku również warsztatStudnia w Sudanie Południowym”: to  wielkoformatowa gra opowiadająca o życiu codziennym mieszkańców wioski w Sudanie Południowym. Gracze dzielą się na trzyosobowe drużyny i wcielają w rolę mamy i dwójki dzieci. Ich zadaniem jest  przeżyć w trudnych warunkach i zapracować na swój dobrobyt.

W sobotę o11:00 (Wielki Wóz) zapraszamy Was na spotkanie z Janiną Ochojską! Przyjdźcie, posłuchajcie, zadajcie pytania. Będziemy rozmawiać o kryzysie humanitarnym w Sudanie Południowym i Somalii.

Oprócz naszego stoiska, w środę odbędzie się projekcja filmu „Ostatni w Aleppo” –  godzina13:00, duży namiot ASP.

 

Do zobaczenia!