pl
AAA
pl
AAA

Godziny wychowawczeMateriały

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Godziny Wychowawcze ze Światem

Nowy program kształtujący postawy, skierowany do edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców/czyń klas i świetlic.

Godziny Wychowawcze ze Światem to całoroczny cykl zajęć, które stanowią zaproszenie do zgłębiania wyzwań współczesnego świata. Podstawę edukacji globalnej stanowi kwestia sprawiedliwości i solidarności zarówno w lokalnym, jak i globalnym wymiarze.

Naszym celem jest nie tylko informowanie o tym, jaki nasz świat jest obecnie, ale także kształtowanie postaw, które pomogą nam uczynić go bardziej sprawiedliwym w przyszłości.

Premierowo oddajemy do Waszej dyspozycji dwie wersje programu: dla grup z klas 1-4 szkoły podstawowej oraz dla grup z klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. W przyszłym roku dołączy do tego program dla klasy 5 i 6 szkoły podstawowej.Jeżeli już w tym roku zdecydujecie się na udział z grupą z klas 5 i/lub 6, otrzymacie materiały, które nie będą dostosowane do tej grupy wiekowej i będą wymagać adaptacji.

Program ten sprawdzi się nie tylko na lekcjach wychowawczych, ale także na zajęciach świetlicowych i opiekuńczo-wychowawczych.

Dowiedz się więcej o programie (zakres tematyczny, co dostaniesz od PAH, czego oczekujemy od Ciebie) z przewodników po programie, który znajdziesz w linkach poniżej wraz z FAQ oraz linkiem do raportowania swoich działań. 

Zgłoszenia do programu przyjmujemy do 16.09.2019 poprzez formularz:

http://bit.ly/Wychowawcze_Formularz

Przewodniki po programie, FAQ oraz link do formularza raportu z działań znajdziesz w linkach poniżej. Materiały merytoryczne wysyłamy zarówno mailowo, jak i pocztą tradycyjną po wypełnieniu zgłoszenia.

Pytania prosimy kierować na adres: edukacja@pah.org.pl

NASZE PROGRAMY

ZAMÓW GADŻETY PAH NA SZKOLNY KIERMASZ

Silikonowe opaski, elastyczne ołówki i kolorowe naklejki o wodzie będą świetnie wspierać Twoje działania w szkole! Gadżety są w cenie 5 zł za sztukę. Pieniądze ze sprzedaży gadżetów są przeznaczane na działania pomocowe PAH.  

Złóż zamówienie w Sklepie Przyjaciół PAH!  Skontaktuj się: sppah@sppah.org.pl, zadzwoń: 574 568 557. Zamów gadżety poprzez formularz: http://bit.ly/PAH_zamawiam_gadżety 
Zamiast Kwiatka – Niosę Pomoc

Pamiętaj o wypełnieniu krótkiego raportu po zakończeniu działań w swojej szkole. Dzięki niemu będziemy mogli przygotować podziękowania dla Ciebie i Twojej szkoły oraz przyznać odznaki niezbędne do zdobycia tytułu „Szkoły, która Niesie Pomoc”.

Relacje z wydarzeń w szkołach to dla nas również niesamowity zastrzyk motywacji do dalszej pracy i źródło cennych informacji, które pozwalają nam na bieżąco dostosowywać nasze propozycje do wymagań szkolnej rzeczywistości i Twoich potrzeb. Formularz raportu znajdziesz tutaj. Zachęcamy Cię również do wysłania nam zdjęć i filmów z realizowanych inicjatyw na adres kampanie@pah.org.pl. Najciekawsze relacje opublikujemy na profilu Szkoła Humanitarna.
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.