pl
AAA
pl
AAA

zamiast kwiatka niosę pomocMateriały

DOŁĄCZ DO AKCJI

Zamiast przyjmować kwiaty zorganizuj akcję Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Zapisz się do akcji i pokaż młodym osobom, że można solidarnie pomagać innym! Razem wybierzcie misję zagraniczną PAH i cel zbiórkowy, na który chcecie przeznaczyć zebrane pieniądze. To świetna lekcja pomagania w praktyce!

Do akcji zapraszamy szkoły wszystkich typów z całej Polski, biblioteki, domy kultury oraz grupy nieformalne. Można zgłosić jedną lub więcej klas lub całą szkołę. Wszystkie placówki, które prześlą nam raport z akcji, otrzymają dyplomy i zaświadczenia dla koordynatorów/ek.

4 KROKI DO AKCJI ZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC

1. Daj znać uczniom i uczennicom, aby zamiast kupować dużą ilość kwiatów i czekoladek, za­angażowali się w pomaganie!

Wybierz cel zbiórkowy. PAH prowadzi działania w Syrii, Jemenie, Sudanie Południowym, Somalii, Iraku, Wenezueli i na Ukrainie.

2. Zarejestruj się poprzez formularz: https://bit.ly/Zamiasta_Kwiatka_Rejestracja

Prześlemy Ci scenariusze zajęć, quizy, poradnik zbiórkowy i plakaty. Razem z nami szerz wiedzę o mądrym pomaganiu!

3. Zorganizuj zajęcia na podstawie bezpłatnych materiałów.

4. Prześlij nam zebrane pieniądze i otrzymaj podziękowania.

 

PRZEPROWADŹ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY – DANE DO PRZELEWU

Zebrane pieniądze przelej na konto PAH – 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772.Wpisz w tytule przelewu „Zamiast Kwiatka + cel zbiórkowy (wybrana misja PAH) ” oraz nazwę szkoły/placówki.

Jeżeli zamiast zbiórki, wolisz zorganizować kiermasz gadżetów – zamów je ze sklepiku PAH. Szczegóły znajdziesz w artykule “Zamów gadżety PAH na szkolny kiermasz”.

 Masz pytania? Pisz do nas: edukacja@pah.org.pl lub dzwoń: 512305886

NASZE PROGRAMY

ZAMÓW GADŻETY PAH NA SZKOLNY KIERMASZ

Silikonowe opaski, elastyczne ołówki i kolorowe naklejki o wodzie będą świetnie wspierać Twoje działania w szkole! Gadżety są w cenie 5 zł za sztukę. Pieniądze ze sprzedaży gadżetów są przeznaczane na działania pomocowe PAH.  

Złóż zamówienie w Sklepie Przyjaciół PAH! 

Skontaktuj się: sppah@sppah.org.pl, zadzwoń: 574 568 557.

Zamów gadżety poprzez formularz: http://bit.ly/PAH_zamawiam_gadżety 

Zamiast Kwiatka – Niosę Pomoc

Pamiętaj o wypełnieniu krótkiego raportu po zakończeniu działań w swojej szkole. Dzięki niemu będziemy mogli przygotować podziękowania dla Ciebie i Twojej szkoły oraz przyznać odznaki niezbędne do zdobycia tytułu „Szkoły, która Niesie Pomoc”.

Relacje z wydarzeń w szkołach to dla nas również niesamowity zastrzyk motywacji do dalszej pracy i źródło cennych informacji, które pozwalają nam na bieżąco dostosowywać nasze propozycje do wymagań szkolnej rzeczywistości i Twoich potrzeb.

Formularz raportu znajdziesz tutaj. Zachęcamy Cię również do wysłania nam zdjęć i filmów z realizowanych inicjatyw na adres kampanie@pah.org.pl. Najciekawsze relacje opublikujemy na profilu Szkoła Humanitarna.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.