pl
AAA
pl
AAA

zamiast kwiatka niosę pomocMateriały

DOŁĄCZ DO AKCJI

Zamiast przyjmować kwiaty zorganizuj akcję Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. Zapisz się do akcji i pokaż młodym osobom, że można solidarnie pomagać innym! Twoje zaangażowanie pomoże mieszkańcom i mieszkankom Somalii! 

WYBIERZ CO CHCESZ I DZIAŁAJ

 • Zorganizuj zbiórkę pieniędzy! Przekonaj dzieci, młodzież i rodziców, by zrezygnowali z zakupu kwiatów i podziękowali Ci za wspólną pracę, przekazując pieniądze na szlachetny cel! Wykorzystaj nasze naklejki, ulotki! Zorganizuj sprzedaż gadżetów PAH.
 • Edukuj. Poprowadź zajęcia oparte o plakaty edukacyjne, które Ci wyślemy!  nasze materiały edukacyjne. Do wielkoformatowych plakatów otrzymasz karty zadań dla uczniów i uczennic i scenariusz na jedną lekcję.
 • Działaj kreatywnie. Twoja szkoła nie musi rezygnować z dawania kwiatów. Poprowadź lekcje o pomaganiu i razem złóżcie tulipany origami  – które będą znakiem solidarności.

Do akcji zapraszamy szkoły wszystkich typów z całej Polski, organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury, młodzieżowe rady oraz grupy nieformalne.

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ MATERIAŁY

Działając z PAH otrzymasz:  
Pocztą tradycyjną:

 • plakaty promocyjne
 • naklejki
 • wielkoformatowe plakaty edukacyjne

 

Drogą elektroniczną:

 • manual kwiatka origami
 • karty zadań dla klas 1-4 i 5-8
 • scenariusze zajęć na 1 lekcję
 • broszurę „Kryzysy humanitarne i pomoc humanitarna w pigułce”
 • wyjątkowe zdjęcia z Somalii z naszych działań

DOWIEDZ SIĘ CO ROBI PAH W SOMALII

https://www.pah.org.pl/somalia/

PRZEPROWADŹ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY – DANE DO PRZELEWU
Zebrane pieniądze przelej na konto PAH – 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772.Wpisz w tytule przelewu „Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc” i nazwę szkoły, placówki.

ZAMÓW GADŻETY SZKOLNE PAH
Sylikonowe opaski i elastyczne ołówki będą świetnie promować Twoje działania w szkole! Gadżety są w cenie 5 zł za sztukę. Pieniądze ze sprzedaży gadżetów są przeznaczane na działania pomocowe PAH.

Złóż zamówienie do Sklepu Przyjaciół PAH!
Skontaktuj się: sppah@sppah.org.pl, 574 568 557

ZAPISZ SIĘ DO AKCJI
Kliknij niżej – REJESTRACJA. Szczegółowe zasady uczestnictwa znajdziesz w regulaminie.
Masz pytania? Pisz do nas: edukacja@pah.org.pl lub dzwoń: 512305886
Do usłyszenia!

NASZE PROGRAMY

ZAMÓW OŁÓWKI I OPASKI NA SZKOLNĄ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY!

Sylikonowe opaski i elastyczne ołówki będą świetnie promować Twoje działania w szkole! Gadżety są w cenie 5 zł za sztukę. Pieniądze ze sprzedaży gadżetów są przeznaczane na działania pomocowe PAH. 

Złóż zamówienie do Sklepu Przyjaciół PAH! Skontaktuj się: sppah@sppah.org.pl, zadzwoń: 574 568 557 Zamów gadżety: http://bit.ly/PAH_zamawiam_gadżety
Zamiast Kwiatka – Niosę Pomoc

Pamiętaj o wypełnieniu krótkiego raportu po zakończeniu działań w swojej szkole. Dzięki niemu będziemy mogli przygotować podziękowania dla Ciebie i Twojej szkoły oraz przyznać odznaki niezbędne do zdobycia tytułu „Szkoły, która Niesie Pomoc”.

Relacje z wydarzeń w szkołach to dla nas również niesamowity zastrzyk motywacji do dalszej pracy i źródło cennych informacji, które pozwalają nam na bieżąco dostosowywać nasze propozycje do wymagań szkolnej rzeczywistości i Twoich potrzeb. Formularz raportu znajdziesz tutaj. Zachęcamy Cię również do wysłania nam zdjęć i filmów z realizowanych inicjatyw na adres kampanie@pah.org.pl. Najciekawsze relacje opublikujemy na profilu Szkoła Humanitarna.
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.