pl
AAA
pl
AAA

DAJ ZNAK WODNYwpłać

DAJ ZNAK WODNY

W tegoroczny Światowy Dzień Wody 22 marca, po raz drugi chcemy uświadomić Polaków, jak wielkim problemem w krajach afrykańskich jest jest ograniczony dostęp do czystej wody. Dołącz do akcji i Daj Znak Wodny!

Kryzysy humanitarne pozbawiają setki milionów ludzi dostępu do wody i odpowiednich warunków sanitarnych. Dostęp do wody nie powinien być przywilejem dla nielicznych, ale czymś normalnym. Powszechny dostęp do niej to nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo, zdrowie, a w niektórych przypadkach nawet życie. Polska Akcja Humanitarna działa m.in. w Sudanie Południowym i Somalii, gdzie buduje studnie, ujęcia wodne i toalety, a także szkoli promotorów higieny i mechaników pomp. Dzięki wytrwałej współpracy z lokalną społecznością oraz Waszemu wsparciu, możemy działać jeszcze skuteczniej, pomagając tym, którzy potrzebują naszego wsparcia najbardziej.

Dołącz do naszej akcji i  #dajznakwodny. To prostsze niż myślisz!

  • DAJ ZNAK WODNY: Dzięki Facebookowej aplikacji nałóż na swoje zdjęcie profilowe „znak wodny”. W ten sposób pokażesz swoją solidarność z mieszkańcami Afryki.
  • WPŁAĆ: Akcję możesz wesprzeć darowizną i przekazać dowolną kwotę na działania wodno-sanitarne Polskiej Akcji Humanitarnej. Kropla czyni morze, tak więc daj swój znak wodny! Ile uda się nam uzbierać w tym dniu? To zależy od Nas wszystkich.
  • ZRÓB SZUM: Pomóż nam nagłośnić akcję! Zmieniając swoją profilówkę, nie zapomnij odesłać do strony www.pah.org.pl/dajznakwodny i zostawić hashtag #dajznakwodny.

 

Do akcji #dajznakwodny zaprosiliśmy celebrytów, blogerów oraz szeroko rozumianych influencerów, którzy zmieniając swoje zdjęcia profilowe, zachęcą do tego samego swoich fanów. W akcję angażuje się również bank zdjęć, dla którego znak wodny kojarzy się nieodłącznie z narzędziem pracy.
Nasz znak wodny pojawi się również na ekranach telewizorów i komputerów w salonach czołowych sklepów RTV/AGD w całej Polsce.

Jak możesz wesprzeć naszą akcję?

Materiały

Pobierz

Wczytaj
więcej