pl
AAA
pl
AAA

DAJ ZNAK WODNYwpłać

DAJ ZNAK WODNY

W tegoroczny Światowy Dzień Wody 22 marca, po raz drugi chcemy uświadomić Polaków, jak wielkim problemem w krajach afrykańskich jest jest ograniczony dostęp do czystej wody. Dołącz do akcji i Daj Znak Wodny!

Kryzysy humanitarne pozbawiają setki milionów ludzi dostępu do wody i odpowiednich warunków sanitarnych. Dostęp do wody nie powinien być przywilejem dla nielicznych, ale czymś normalnym. Powszechny dostęp do niej to nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo, zdrowie, a w niektórych przypadkach nawet życie. Polska Akcja Humanitarna działa m.in. w Sudanie Południowym i Somalii, gdzie buduje studnie, ujęcia wodne i toalety, a także szkoli promotorów higieny i mechaników pomp. Dzięki wytrwałej współpracy z lokalną społecznością oraz Waszemu wsparciu, możemy działać jeszcze skuteczniej, pomagając tym, którzy potrzebują naszego wsparcia najbardziej.

Dołącz do naszej akcji i  #dajznakwodny. To prostsze niż myślisz!

  • DAJ ZNAK WODNY: Dzięki Facebookowej aplikacji nałóż na swoje zdjęcie profilowe „znak wodny”. W ten sposób pokażesz swoją solidarność z mieszkańcami Afryki.
  • WPŁAĆ: Akcję możesz wesprzeć darowizną i przekazać dowolną kwotę na działania wodno-sanitarne Polskiej Akcji Humanitarnej. Kropla czyni morze, tak więc daj swój znak wodny! Ile uda się nam uzbierać w tym dniu? To zależy od Nas wszystkich.
  • ZRÓB SZUM: Pomóż nam nagłośnić akcję! Zmieniając swoją profilówkę, nie zapomnij odesłać do strony www.pah.org.pl/dajznakwodny i zostawić hashtag #dajznakwodny.

 

Do akcji #dajznakwodny zaprosiliśmy celebrytów, blogerów oraz szeroko rozumianych influencerów, którzy zmieniając swoje zdjęcia profilowe, zachęcą do tego samego swoich fanów. W akcję angażuje się również bank zdjęć, dla którego znak wodny kojarzy się nieodłącznie z narzędziem pracy.
Nasz znak wodny pojawi się również na ekranach telewizorów i komputerów w salonach czołowych sklepów RTV/AGD w całej Polsce.

Jak możesz wesprzeć naszą akcję?

Materiały

Pobierz

Wczytaj
więcej
Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.