pl
AAA
pl
AAA

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych  powrót

Drogi Kandydacie!

Dla pełni transparentności i zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że dokładamy wszelkich starań aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w bezpieczny sposób.

Administratorem danych jest Polska Akcja Humanitarna z siedzibą w Warszawie, 00-145, al. Solidarności 78 A, a obsługującym nas Inspektorem Ochrony Danych jest firma Zontek i Wspólnicy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wysłałaś/eś nam otwartą aplikację lub wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: www.pah@pah.org.pl co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod0001@zontekiwspolnicy.pl

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.