pl
AAA
pl
AAA

Nowa możliwość wspierania działań PAH – mikrodonacje z DonateoPowrót

Projekt Donateo to jedno z wielu przedsięwzięć wrocławskiej firmy fintech, którą jest BetterPOS. Platforma Donateo łączy we wspólnym, dobroczynnym celu biznes odpowiedzialny społecznie, organizacje oraz darczyńców. Misją Donateo jest krzewienie kultury dobroczynności poprzez dostępne i przystępne narzędzia ułatwiające wspieranie fundacji i stowarzyszeń.

Donateo oferuje rozwiązania omnichannel w zakresie fundraisingu cyfrowego, które ułatwiają organizacjom non-profit pozyskiwanie środków na cele statutowe oraz na rzecz ich podopiecznych. Do kluczowych produktów BetterPOS należy obecnie Aplikacja Donateo dostępna na terminalach płatniczych oraz niebawem na platformach e-commerce. Aplikacja Donateo umożliwia bezgotówkowe wsparcie organizacji dobroczynnych poprzez mikro-datek, czyli drobną kwotę. Klient sklepu może ją przekazać w trakcie głównej płatności za zakupy.

Celem systemu mikrodonacji jest regularna pomoc finansowa na rzecz fundacji i stowarzyszeń. Donateo udostępnia organizacjom także datkomaty stacjonarne i moblilne oraz e-skarbonki.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.