AAA
AAA

DLA KAŻDEGO/DLA KAŻDEJ!ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

JAK DZIAŁAĆ ŻEBY SKUTECZNIE POMAGAĆ?

Załóż zbiórkę na:

I namów przyjaciół do wpłat na nią. Możesz połączyć zbiórkę  z wyzwaniem sportowym, koncertem, działaniami edukacyjnymi, kiermaszem, kolacją dla przyjaciół. Nie musisz wypełniać żadnych dokumentów, przewozić ani przekazywać pieniędzy. Na bieżąco śledzisz postępy na zbiórce. To szybka i bezpieczna forma efektywnej pomocy. Zbiórka jest transparentna i pewna. Pieniądze trafiają bezpośrednio na konto PAH.

Ty zbierasz pieniądze, my działamy JEDNOCZEŚNIE.

Materiały

Pobierz

Niezbędnik aktywistów i aktywistek

Dowiedz się jak zorganizować koncert, kiermasz albo lokalny klub dyskusyjny. W tym poradniku znajdziesz komplet wiedzy o tym, jak przeprowadzić konkretne działania i akcje na rzecz PAH! Powodzenia!

Wczytaj
więcej
POMAGAMY.PL

PORADNIK JAK PROWADZIĆ ZBIÓRKĘ

1. PO PROSTU ZACZNIJ
To super proste! Wypełnij krótki formularz, wybierz powód lub cel, na który chcesz zbierać pieniądze i rozpocznij swoją zbiórkę. Wymyśl chwytliwy tytuł i opisz co robisz, aby dla każdego, kto wejdzie na Twoja zbiórkę było to jasne! Od samego początku zachęcaj znajomych do wspierania Twojej inicjatywy 🙂

2. DODAJ SWOJE ZDJĘCIE
Daj się poznać! Dodanie zdjęcia profilowego sprawi, że Twoja zbiórka będzie bardziej osobista. Osoby, które Cię znają, chętniej włączą się w akcję widząc Twoją uśmiechniętą buzię!

3. OPOWIEDZ SWOJĄ HISTORIĘ
Twoja historia ma znaczenie! Opowiedz znajomym dlaczego organizujesz zbiórkę! Co Cię motywuje, co jest dla Ciebie ważne. Zaraź innych swoim zaangażowaniem.

FAQ: FACEBOOK – ZBIÓRKI PIENIĘDZY

Czytaj najczęstrze pytania i odpowiedzi. Dowiedź się jak zbierać pieniądze poprzez Facebooka.

1. Czy mogę płacić tylko kartą kredytową?

Facebook umożliwia płatność kartą kredytową lub debetową.

 

2. Jaką minimalnie kwotę mogę wpłacić na zbiórce przez Facebooka?

Facebook ktowę minimalną wpłaty w euro i dolarach. W tym momencie wynosi ona równowartość 4 EUR.

 

3. Nie mogę wpłacić pieniędzy. Facebook mówi, że to ze względu na moją lokalizację.

Funkcja wpłacania pieniędzy i zakładania zbiórek nie jest dostępna we wszystkich krajach. Funkcja jest dostępna w: Austria, Australia, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Niemcy, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, RPA, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Stany Zjednoczone

#BiegamDobrze z PAH

Bieganie daje Ci siłę? Podziel się nią z innymi! Biegaj w maratonach i zbieraj pieniądze na Polską Akcję Humanitarną. Razem możemy więcej!

Weź udział w 42. Maratonie Warszawskim, załóż własną zbiórkę i zachęć znajomych do wspólnego zbierania na dostęp do wody dla potrzebujących. Bieg już 26-27 września 2020 roku! W tym roku ze względu na potrzebę zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa odbędą się aż dwa biegi – wirtualny i stacjonarny.

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.