AAA
AAA

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZYpowrót

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ W MIEŚCIE

Jeśli w Twoim mieście lub na osiedlu dzieje się jakieś ciekawe wydarzenie, możesz włączyć się w nie organizując zbiórkę pieniędzy na rzecz działań pomocowych Polskiej Akcji Humanitarnej. Możliwości są nieskończone i zależą wyłącznie od Twojej pomysłowości i wyobraźni. Pamiętaj: jeśli to impreza publiczna, musisz zgłosić nam chęć zorganizowania zbiórki. Nie martw się, to proste! Wszystko opisaliśmy tutaj.

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ Z OKAZJI SWOJEGO ŚWIĘTA

Jeśli chcesz świętować ważne dla Ciebie wydarzenie w wyjątkowy sposób – włącz w to rodzinę i znajomych. Poproś, żeby pieniądze, które przeznaczyliby na kupienie Ci prezentu, wpłacili na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Niech Twoje święto będzie okazją do tego, żeby zrobić coś dobrego dla innych!

Na każdym ze spotkań rodzinnych lub ze znajomymi, na chrzcinach, urodzinach lub przy innych okazjach możesz zbierać pieniądze na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj wsparcia, koniecznie nas o tym poinformuj. Twoja historia może być świetną inspiracją dla innych! Chętnie zobaczymy zdjęcia z Twojej zbiórki, które moglibyśmy opublikować prezentując naszych serdecznych przyjaciół pomagających razem z nami!

Jeśli wszyscy, wśród których zbierasz są Twoimi bliskimi znajomymi nie musisz rejestrować zbiórki. Po prostu zbieraj, a później przekaż nam dochód ze zbiórki.  Jeśli jednak chcesz zbierać wśród nieznajomych w miejscu publicznym, potrzebne będzie dopełnienie kilku formalności. Nie jesteś pewny/pewna, czy Twoje działanie wymaga zarejestrowania zbiórki publicznej? Sprawdź tu.

  • Weź zwykły koszyk, pudełko, pojemnik i zbieraj pieniądze bezpośrednio od swoich gości. Później wystarczy przelać je na konto PAH.
  • Poproś swoich znajomych o wpłaty on-line. Można ich dokonać przez nasz formularz wpłać na podstronie WPŁAĆ.

ZORGANIZUJ ZBIÓRKĘ W PRACY

Całym zespołem chcecie wspólnie zrobić coś dobrego? A może organizujecie imprezę integracyjną albo spotkanie świąteczne? To doskonałe okazje, żeby wspierać PAH!

  • Zorganizuj zbiórkę pieniędzy związaną z tematycznym dniem: Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, Światowy Dzień Wody czy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Okazji jest wiele!
  • Zorganizujcie kiermasz kulinarny: niech każdy upiecze coś pysznego i wystawi na sprzedaż na korytarzu. Zebrane pieniądze mogą wesprzeć wybrane działania PAH.
  • Zróbcie wyprzedaż garażową połączoną z licytacją. Każdy ma ubrania, których nie nosi lub rzeczy, z których już nie korzysta. Zróbcie licytację, postawcie sobie wyzwania i zbierajcie pieniądze w miłej atmosferze!

Jako firma możecie wspierać Polską Akcję Humanitarną na wiele innych sposobów. Zajrzyj tu, żeby dowiedzieć się więcej!

 

Na zdjęciu: Aż 369,63 zł zebrali Agnieszka Łuczywek-Warszewska i @Artur Warszewski podczas swojego ślubu! Pieniądze przekazali na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Serdecznie gratulujemy nowożeńcom!

Dane są podawane dobrowolnie, ale są konieczne do przekazania darowizny za pośrednictwem PayU.
Darowiznę można przekazać także bez pośrednictwa PayU za pomocą przelewu tradycyjnego, sprawdź numer rachunku tutaj.